Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi az ka annak hogy a pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilluci27 kérdése:

Mi az ka annak hogy a pasik szeretnek női ruhákat hordani?

Figyelt kérdés
Nem egy, teljesen heteró pasitól is hallottam ezt.
dec. 20. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam jobban állnak mint a férfi ruhák
dec. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Rejtett buzák.
dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Szeretnek?

Én ebben nem tudok nyilatkozni. Én nem ilyen vagyok.

dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
egyszer vettem föl baratnöm bugyia. jol esett hogy olyan puha az anyaga.
dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Számos különféle okból teszi pasik. Én azért, mert titokban kétneműnek érzem magam identitásra, bár a hétköznapokban férfiasan viselkedem. (Orientációm meg biszex.)

Apám egyébként is lányt vár a bátyáim után, de én is fiú lettem, szerintem ez is megrekedt a tudatalattimban.


Bár csak pár fajta női ruhadarab izgat, összességében ami csipkés és ami fordos, csak mert szépek, bájosak, és nőnek érezhetem magam még inkább, ha rajtam van ilyen holmi. Egyedöl ritkán veszek fel ilyet, viszont vágyam, hogy végre megdugjon egy pasi úgy, hogy lehúzza rólam a csipkés bugyit, és nőként bánjon velem.


Szerencsére ha anál nem is, de orál volt párszor. Amikor szopok, lánynak képzelem magam, és odaadóan csinálom, élvezem, hogy kielégítek férfiakat, és a csajuk lehetek közben.


Ha nővel vagyok, a férfias oldalam élem meg.


Egyébként női ruhában semmi más nem izgat, csak a fodros és a csipkés. Sőt, az se mindenben. De ezek igen. Viszont nem izgat a melltartó magamon. A szoknya a szabádásól függ, és a kinézetétől, pl a fordos szoknya tetszik.


A sminket magamon nem szeretném, de nőkön se tetszik, hacsak nem igen szolíd, alig észrevehető. A piercing és a tetkó se az esetem se másokon, se magamon.

dec. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!