Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg és biszexuális srácok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és biszexuális srácok, nektek mennyire lenne zavaró ha a párotok szeretne szexibb női ruhákat hordani?

Figyelt kérdés

Ez alatt nem arra gondolok hogy nőnek öltözne be, hanem csak néhány ruhadarabra (pl. combfix)

Én jelenleg nem szoktam ilyeneket felvenni, de ha lenne barátom élveznék ilyen ruhákban előtte tenni-venni.


2017. máj. 30. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha jól áll, biztos cukin néznél ki bennük! :P
2017. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nekem ez nem igazán tetszene. Azért vagyok meleg mert a fèrfiak tetszenek. Személyisége lehet feminin de külsőre én a fiúsabb fiúkat szeretem pl. a borotvált test sem jön be.
2017. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
SZERINTEM ezek a ruhák/kiegészítők a női test szépségét hivatottak kiemelni. Pl combfixben egy kecses női láb elképesztően izgató tud lenni, viszont egy izmos férfi lábon jobb esetben is inkább semlegesen mutathat.
2017. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
olyan párt választok akinek nincsenek ilyen ambíciói, szóval az a srác aki női ruhát hord nem velem lesz együtt. ha ez ismerkedésnél kiderül lépek
2017. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
szóval az a jó válasz, hogy nem, nem zavar...értem:D
2017. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a nőnek beöltözéssel sincs feltétlenül bajom, de azzal azért tisztában kell lenni, hogy ezek nem állnak mindenkinek jól. Például a combfix akkor mutat igazán, ha kicsit nőiesebb alakod van, és persze borotválod a lábadon a szőrt. Vagy mondjuk magas sarkú cipőt lehetőleg csak az alacsonyabb srácok viseljenek. ;)
2017. máj. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. VOlt egy tini srác, aki ezt szerette. Jól elvoltunk :)
2017. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!