Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire gáz lakótársra izgulni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz lakótársra izgulni?

Figyelt kérdés

Bi srác vagyok, de elsősorban lányok iránt érdeklődtem eddig. Viszont 1 hónapja új lakótársam van, aki egy nagyon jó pasi, izgalmas a gondolata, hogy ott lakik és látom. Láttam már meztelenül is, sőt állva is, és nem csalódtam. A barátnője is át szokott jönni, itt alszik, szoktam őket hallani.

Nem akarok rámozdulni, nem is csinálok semmi olyat, amitől kellemetlenül érezheti magát, de furának érzem a helyzetet. Mit gondoltok?


dec. 23. 17:38
 1/6 StevenUp ***** válasza:
19%

Igazából nem az a gáz, hogy izgulsz rá. A gáz az, hogy az ember elköltözik otthonról, hogy legyen egy helye ahol úgy érzi, hogy van intimszférája, és ráadásul pasi mellé költözik, és még így is attól kell félnie, hogy egy harmadik fél, belesz*rva abba a ténybe, hogy párkapcsolatban van, így is megpróbál a saját átmeneti otthonában rámászni...


Komolyan, nem szégyelled ilyenkor magad? Komolyan lesz*rod hogy ő lakni jött oda, és nem azért hogy téged boldogítson? Ne legyél ennyire nyomi és éld a saját életed, ha van...

dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon.
dec. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lenne olyan lakótársat keresni helyette, akihez nem vonzódsz.

Amikor kiköltözik esetleg elmondhatod neki, de amíg nincs másik lakhelye, addig ne, mert szerintem nagyon kellemetlen lenne, ha ezzel a tudattal kellene ott laknia még akármeddig. Ha meg érdekelné a dolog, akkor meg már nem mint lakótárs történhetne meg.

dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az önmagában hogy téged izgat szexuálisan nem gáz. Ha neki barátnője van, plána ha jól megvannak akkor nyilván nem mozdulhatsz rá, nem utalgathaszt, mert etikátlan lenne. De az hogy téged izgat, esetleg kielgíted magad rá gondolva úgy hogy ő erről mit sem tud tökre nem fáj neki, neked viszont jó. Szóval rendben van.
dec. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Nincs ilyen szabály és ha lenne is hülyeség lenne.


Ember a másik iránt ha olyan akkor érezhet vonzalmat , izgatja. Az baromi mindegy és semmit nem befolyásol, hogy a szomszédja éppen az illető, az osztály-munkatársa, a srác akit mindig lát a reggeli buszon vagy éppen a lakótársa.

dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az elet errol szol h korulvesznek olyan emberek akik tetszenek. Munkaban,suliban,lakotars ,stb. De mivel nem allatok vagyunk igy nem szexelunk mindnkivel. Amugy meg puhatold ki h bi-e. Ha nem akkor meg keresss egy part magadnak es ra is fogsz izgulni
dec. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!