Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elmondjam a barátnőmnek,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek,hogy a pasi akivel néha lefekszem az az öccse?

Figyelt kérdés
Tudja,hogy bi vagyok,de azt én is csak most tudtam meg,hogy a pasi akivel szexelek egy ideje az a tesója....
dec. 28. 06:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Magyarul, elmondd-e a barátnődnek, hogy megcsaltad? Igen, tartozol neki ennyivel, amennyiben nem nyitott kapcsolat.
dec. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Én is voltam hasonló helyzetben, annyi különbséggel, hogy én tudtam hogy az öccse. A lány is tudta rólam, hogy biszex vagyok, viszont a tesójáról még csak nem is sejtette. Elég nagy nőcsábász volt amúgy a srác, még engem is meglepett eleinte mikor kezdett felém jeleket adni. Összejöttünk aztán, de megdumáltuk hogy ez a dolog kettőnk titka marad.

Nem tudom a nővére hogy reagált volna, de így hogy nem tudta, nem fájt neki.

Nem kell mindent elmondani, én nem közölném vele a helyedben.

dec. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az szép 🤣🤣
dec. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Most hol vannak az "attól, hogy biszex még lehet hűséges, emiatt nem kell visszautasítani blablabla" válaszok?
dec. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Én egyszer egy fiú-lány ikerpár mindkét tagját dugtam meg külön. Amúgy életem legjobb szopása volt. A srác egyszerűen egy zseni volt ahogy szopott.
dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
#5 Gyakran a srácok ügyesebben szopnak, mint sok nő! Ezt meg tudom erősíteni. 🙂
dec. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Van egy gusztusotok. 😅
dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

#4

Még mindig nem azonos a biszexség a hűtlenséggel. A kérdező, ha full hetero lenne, akkor is, vélhetőleg, megcsalná a párját. Nagyon el vagy tévedve a biszex és a hűtlen fogalmak között.

dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy #8 írja. Biszex vagyok én is, mégse csaltam meg sose egyik csajomat se, se nővel, se faszival. Vannak ilyen full ösztönlények, akik simán megteszik, de az nemi irányultságtól független, full heterót is ismerek, aki folyton megcsalja az aktuális nőit.
dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Chivas Regal ***** válasza:
34%
Jobb a békesség ne mond el neki.De nyugodtan szopjátok egymást tovább,fő az élvezet.
dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!