Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen hiperspermiás srácnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hiperspermiás srácnak lenni?

Figyelt kérdés
Milyen előnyei és hátrányai vannak? A korodat odaírnád?

jan. 12. 16:24
1 2
 1/11 Hans Pötterman ***** válasza:
42%
Az mi a ferdefasz?
jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor iszonyat sok sperma jön!
jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nem a kérdésre válaszolok, de engem kifejezetten izgat ha sok sperma jön.
jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát minél többet tudsz ellőni annál jobb érzés nem?
jan. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem jó, mint azt hiszitek, de meglehet szokni.

Nagyon nehéz toleráns partnert találni.

jan. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én piszokul tudnám tolerálni!! 😀😛
jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Heteró vagyok, nem biszex, de a hiperspermia stimmel.


Én igazából nem bánom, az eddigi barátnőimmel szinte mindig az volt, hogy elsőre nagyon lesokkolta őket, amikor látták/érezték, mennyit lövök, de utána inkább izgalmasnak találták, nem csináltak belőle problémát, max. ritkábban engedték, hogy a szájukba élvezzek :D


Tiniként önkielégítésnél elég sok plusz macera volt, hogy mit csináljak az anyaggal, hogy ne maradjon nyoma, kb. ez jut eszembe, mint hátrány. Meg ha sokáig nem megyek el (mondjuk legalább 1 hét), utána volt már, hogy annyira intenzív volt az első orgazmusom, hogy fájt is, de nem vagyok benne biztos, hogy ez csak a hiperspermia miatt van.


29 éves vagyok.

jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös. Önkielégítés után több zsebkendő kell a takrításhoz.
jan. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Megitathatna egy ilyen kis srác ! Vajon le bírnám mind nyelni neki ?
jan. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondanám hátránynak hogy önkirlegítés kapcsán nagyon macerád a takarítás. Neha szex során is kellemetlen lehetha minden olyan lesz, de ezt nem tudom.

Illetve a legrosszabb benne, hogy neha ha ejszakaim van akkor aztan minden, de tenyleg minden olyan lesz, es azt rohad kellemetlen takaritani.

Elony az talan annyi hogy sokat lő, így sokaig erzem hogy luktet, nem tudom ez masnal hogy van de feltetelezem kevesebb ideg tart, es en kifejezetten szeretem ezt az erzest, szóval jó hogy tovabb tart

jan. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!