Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan vállaljam fel? Hisz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vállaljam fel? Hisz a szüleim sem tudnak róla...

Figyelt kérdés

A szüleim nagyon homofobok. Összesen két ember tudja hogy bisex vagyok. És én nagyon összeszeretnék jönni valakivel, aki velem egynemű. De ha összejövök vele, akkor az ismerőseim között kitudódik, és azt sem akarom. De ha meg titkolnám a akkor meg azt éreztetném azzal, akivel összejöttem, hogy nem vállalom őt fel.

Mit csináljak? Már hónapok óta ezen agyalok



jan. 22. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy felvállalod vagy nem. Ezen nincs mit sokat agyalni. Ha te sem akarod, hogy megtudják, akkor pedig nincs kérdés. De a másik embert hitegetni hónapokig, az pláne nem szép. Akkor inkább engedd el.
jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Hány éves vagy ?
jan. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha bi vagy,minek felvállalni? illetve csak akkor célszerű,ha azonos neművel akarsz együtt élni.Ha csak szexkapcsolatod van,akkor semmi értelme.
jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gabor49 ***** válasza:
41%
ezt nem kell felvallalni ha meleg lennél az más
jan. 23. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. Ilyenkor nyílván nem akarok vele összeköltözni, de nem szexre kell. Rendes párkapcsolatot akarok.
jan. 23. 07:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ez nehéz, társadalmi és családi elfogadás ilyesmi. én azt láttam ilyen esetekben, hogy míg nem lettek 18ak és végeztek középsuliban addig titkolták, aztán utána már nem.
jan. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Közöld és mindenkinek jobb lesz.
jan. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb elobb elmondani, mint utobb. Egyszer ugy is el kell kondanod, hogy normalis eletet elhess ferfival, foleg ha amigy is ferfiak fele huzol jobban.
jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!