Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Életemben először vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben először vagyok szerelmes férfiba de ahogy tudom hetero.. mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok
febr. 1. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha hetero, akkor sokmindent nem nagyon tehetsz.
febr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Hát pl. ne legyél heterofób, mert ez részedről már nem minősül elfogadó magatartásnak. 🤔
febr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

Nem lesz sikeres.

Nálam pont a fordítottja történt nyáron.Két éve ismerem azt a 26 éves,gyerekes kollégámat,aki augusztusban szerelmet vallott nekem. Meleg férfi vagyok, 55 éves .

Ledöbbentem,de megkértem,hogy fegyelmezze magát és inkább ne is szóljon többet hozzám, hiszen ebből semmi nem lehetne sosem. Korrekt volt,megértette és azóta csak biccentünk, ha véletlen találkozunk,de én inkább kerülöm,ha tehetem.

febr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!