Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A Nők izgalmasnak találják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

C3c kérdése:

A Nők izgalmasnak találják a biszexuális férfiakat , vagy nem kezdenétek ilyen férfival kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van olyan nő aki szívesen venné ha biszexuális férfi partnere lenne/lehetne?

febr. 4. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagyok a feleségemmel, mert neki bejött az elejétől fogva! Igaz, ő is biszexuális.
febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1 Gratulálok!

Örülök hogy nálatok működik!

Biztos nagy része van benne annak is hogy a párod is biszexuális!

febr. 4. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Köszi! Ez így van...
febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen van aki bírja, van aki nem, ezt régebbi, hasonló kérdésekre adott válaszokra alapozom. Van akit nem zavar. De van aki szakít, mert számára így nem annyira férfias a párja.


Az utóbbi történt velem is, a legutóbbi kapcsolatomban.


23F

febr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Oszinte leszek, siman jarnek biszex ferfival. De elkotelezodni (hazassag, gyerek) nem tudnek, mert tudom, hogy valoszinu egy ido utan ugyis rajonne a fius korszaka, es en ezt egy gyerekkel nem fogom vegigszenvedni vele. En monogam vagyok, nem "engednem" hogy kijarjon szexelni vagy szopni (persze o attol meg csalhat titokban sajnos).

Szerintem egy biszex ferfinak egy biszex no/ferfi a tokeletes partner, megerti hogy min megy keresztul, sot itteni es foleg kulfoldi forumokon latom, ezek nagy resze nyitott kapcsolaty ami hosszu tavon jo egy biszexnek.

febr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig azt hittem, hogy bi a barátom, és szinte csalódtam, hogy nem xddd Ha tényleg bi lenne, és ezt el merné mondani, akkor örülnék neki, hogy bízik bennem, van egy mély, bizalmi kapcsolatunk. Nem mondanám, hogy kifejezetten izgatna, igazából mindegy is. Nem is akarnám, hogy férfival szexeljen, a legkevésbé sem, csak ha lenne egy ilyen oldala, jó lenne tudni róla, mert ezt a részét is fel lehet fedezni, meg lehet ismerni
febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!