Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol szoktatok ismerkedni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok milyen lenne egy nővel,de gyáva vagyok kezdeményezni bárkinel is,sőt,azt se tudom miként ,hogyan kell ezt felhozni.

20N


febr. 6. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén, de sajnos nagyon nehéz itt valóban lányokkal beszélni, személyesen egyelőre pedig nem merek :/
febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én kizárólag élőben szoktam. Legutóbb egy szórakozóhelyen ismertem meg egy lányt és két évnyi kapcsolat lett belőle.

Pedig én is nyuszi vagyok meg introvertált, de a jelek bátorítottak, hogy visszajelezzek és merjek lépni, tenni a boldogságomért.

febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is nyuszi vagyok ehhez, de aztán mégis itt jött össze :) Írjatok nyugodtan, ha van kedvetek, garantálom, hogy nem pasi vagyok! :D 28N, Budapest
febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt is meg az eropoliszon
febr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!