Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Pasival összejönne alkalmi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasival összejönne alkalmi, de jött a gondolat, hogy pasit dugjak meg,ill. nem jön be annyira. Orális szex már volt rokonnal őt dugnám is. Menjek bele?

Figyelt kérdés

febr. 7. 23:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Igen!
febr. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem mit akarsz mondani
febr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha nem jon be annyira akkor minek gondolkozol ezen?
febr. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes a felvetés, én ahogy értelmezem nem szeretnéd az illetőt megdugni mint pasi. De az orál szex sem érdekel vele. Igazából akkor te ezt nem akarod. Akkor miért nem beszéltitek meg hogy közös hoki és film nézés,max egymásnak kiveritek. De ha tévedek akkor írd le konkrétan mire gondolsz.
febr. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4# Igen, talán az orál még belefér, mivel eddig csak orálisan kényeztettek engem. Dugás nem tudom menne-e élesben.
febr. 8. 14:10
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Idő kell mindenhez. Elente jó a közös hoki, aztán szopás, majd idővel kedvet kapsz a szexhez is pasival😉 Merj ismerkedni és lépni!
febr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6# Köszi ☺️
febr. 9. 11:07
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Menne ott a dugás is drága. Kőkeményre fel lennél szopva, onnan pedig nem lenne visszaút. ;)
febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8 Az tuti!:D
febr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8# És utána, bűntudat stb? 😅
febr. 9. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!