Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az hogy itt semmire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy itt semmire sem megyek az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin nem tudom már hányszor irtam privátba embereknek akik egy vagy max két nap után nem irnak vissza mikor komolyodna az úgy és lehessen előben látni a másikat. Én nem értem akkor minek irnak az ilyenek ha pár nap után meg nem irnak vissza.


18f



#szex #Ismerkedés gyakorin
febr. 8. 06:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok a kamus vagy találtak maguknak valaki mast
febr. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez az oldal nem ismerkedésre való. A legtöbben itt alapból nem mondanak igazat és szeretnek egy idő után "eltűnni".


Az ilyesmin szerintem ne akadj fent. Nekem is van egy csomó rossz tapasztalatom.


F (heteroszexualitas)

febr. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
Ha hetero vagy minek nezed a biszex témát?
febr. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát hidd el nem csak itt nehéz partnert találni. Nagyon sok kamus van olyan oldalakon is ami kimondottan erre a célra van,hogy szexpartnert keress.
febr. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nehez ismerkedni sajna, sok a felszines ember.

Innen is volt par beszelgetesem de inkabb mashol szoktam ismerkedni.

32F.

febr. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Mert nem ismerkedni jövünk ide,mondjuk én az első üzenetre válaszolva ezt közlöm is, hogy csak beszélgetek, nem ismerkedek, erre aztán ők tűnnek el 😀
febr. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#6 nyilván nem a partner keresés a cél, de a beszélgetés is egy módja az ismerkedésnek.😆
febr. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kinek, hogy #7 es. Esetemben kizárólag az időtöltés a cél. Van aki tv zik, én gyakorizok. Ismerkedés nálam kizárt, a beszélgetés ellenére, szóval nálam tuti marad az anonimitás.
febr. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Több sráccal is dugtam innen. Nem lehet, hogy dagi vagy? Ha nem vagy az írj rám:)
febr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kéne írni,hogy itt "sem ", ahogy a többi portálokon. Még normálisan beszélgetni sem akarnak,eltűnnek, néha vakkantanak egy szót és ennyi.

Érdekes módon főleg azok,akik beszélgetni szeretnének, vagy barátkozni.

Egy ideig mulatságos,de sokadszorra nagyon bosszantó.

És persze személyes találkozás,na az aztán teljesen kizárt.

febr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!