Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ír nekem valaki heti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír nekem valaki heti egyszer képet küldözgetve magáról, ha láthatóan nincs ideje semmire és szerintem komolytalan?

Figyelt kérdés

Már tettem fel kérdést előzményben:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Minden héten ír egyszer és küld magáról képet, mintha nekem ez kielégítő lenne...

Igazából most már írtam neki, hogy ennek nem látom értelmét, ha úgyse találkozunk és szóljon akkor, ha lesz ideje ismerkedni és rá tud szánni egy nőre heti 10 percnél többet. A válasz az volt, hogy bírjam ki szeptember közepéig, mert akkor már tudunk találkozni. Normális ez a faszi? Vajon miért csinálja ezt? Egyszerűen nem értem. Én nem reagálok többet.



2022. aug. 30. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
És te normális vagy hogy még azóta foglalkozol vele?
2022. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Van még neki más csak még nem dobta
2022. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne reagálj többet.

Ennyi.

2022. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!