Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki hozzám hasonlóan +24 éves korára semmire nem vitte még az életben és a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
24 éves egyetemista vagyok, még legalább 1,5 év a diplomáig és amellett, hogy soha nem volt még barátnőm (csók sem) egzisztenciálisan totál 0 vagyok. A bankkártyámon jelenleg 20 ezer forint van. Hiába dolgoztam rengeteget diákmunkásként, összesen nem kerestem még 500k-nál többet egész életemben. Ha még ez sem lenne elég, alkatra sem vagyok férfias (alacsony és vékony vagyok). Természetesen kondibérletre és normális kajára sincs pénzem. Általában a reggelit mindig kihagyom, hogy maradjon pénzem délután valami olcsóbb kaját venni (amivel ki tudom húzni vacsoráig) aztán este meg eszek otthon valamit, amit a szüleim éppen főztek. Szüleimmel élek és fizetés hiányában arra sem lenne pénzem, hogy esetleg valami ajándékot vegyek a képzeletbeli barátnőmnek Valentin napra vagy karácsonyra. Arra lennék kíváncsi, hogy van-e köztetek olyan, aki már elmúlt 24 éves, de 0 félretett pénze van, nincs kocsija/háza és jelenleg is szűz. Ha van ilyen, akkor írjátok le, hogy mit tanultok, mi a végzettségetek és hány évesek vagytok. Köszi.

2017. szept. 24. 13:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Másfél év már semmi.

Szerintem ne a hozzád hasonló embereket keresgéld, hanem igyekezz tanulni, és nem csúszni az egyetemmel, hogy másfél év múlva már valóban elkezdhess dolgozni.


Egyébként a leírásod alapján úgy tűnik, hogy a családod sem gazdag. Szociális támogatásokat nézegettél, igényeltél már?


21/L

2017. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
A faxt sirankozol. Tanulsz nem? Majd diplomazas utan par evvel raersz ezen agyalni. Mi a pitsabol legyen egy diaknak sajat haza, autoja. Ilyen retardaltan hogy sikerult egyetemre bejutnod?
2017. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Van persze, például én. Részleteket nem írok, mert semmi értelme... nem leszel tőle bölcsebb.
2017. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#1: Egyke vagyok és szoc. támra nincs lehetőségem.

#2: Azért vetettem fel ezt a kérdést, mert azt látom, hogy sokan már 20-22 évesen komoly munkahelyeken dolgoznak és milliós autóval járnak mindenhova én meg jelenleg is buszozok, mert benzinre sem lenne pénzem nemhogy kocsira.

2017. szept. 24. 13:43
 5/22 anonim ***** válasza:
16%

Én 29 éves vagyok, jelenleg átlagon felül keresek, igaz nem milliókat havonta. (350 bruttó)

Most kezdek egyenesbe jönni anyagilag, mert sajnos hirtelen - 1 hét alatt - kellett autót venni munka miatt, és sikerült belenyúlnom egy olyanba, amire a vételárat 2x ráköltöttem jelenleg.

Tehát most tudok elkezdeni úgymond félretenni még az eleve meglévő lakástakarék mellett.


Az ajándékozás és miegymás simán megy, karácsonyra is vettem anno mindenkinek a közeli családban, és nem is ürültem 0-ra.

Bár a kocsi miatti kiadások miatt tavaly és azelőtt nem voltam, de idén is összejött egy külföldi tengerpartos nyaralás.


A párkapcsolatokban jelenleg 0 tapasztalatom van, az ágyban szintén, tehát szűz vagyok.


Nem akarlak elkeseríteni, de azt kell mondanom, hogy az általam meglépett szint is kevés a nőknek sajnos. Nekem az autóvásárlásnál a kis fogyasztás, olcsó fenntarthatóság volt a szempont, mert nem akarok semmire többet költeni, mint amennyi szükséges. A-ből B-be vigyen el, és kész. Ha munka miatt nem kellett volna megvennem, a mai napig tömeg közlekednék szerintem, mert az lenne a legolcsóbb és a legkényelmesebb.


Szóval elmondom, hogy ha 500k-s havi fizut el tudnád érni, akkor is csak belépő szinten válogathatsz az átlag alatti nőkből kb.

2017. szept. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%
Az #5-osre ne hallgass, o is csak egy tipikus vesztes, aki azt hiszi, hogy penzen lehet not talalni. Ez k*-ra nincs igy. Abban viszont tenyleg nem lehetsz derulato, hogy ha diakkent/egyetemistakent nem tudtal baratnot talalni, akkor ez a kesobbiekben se lesz nagyon mashogy. Persze valtozol meg majd az evek alatt es hatha normalisabb ember lesz beloled (nem ugyan idiota, aki ilyen kerdest egyaltalan megfogalmaz magaban, nem hogy meg ki is irja). Utana tobb lehetoseged lesz.
2017. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%

Hát én is 350 bruttót keresek és átlagonfelüli nőm van... Szóval az előttem lévő elmélete megbukott.

Próbálj minél többet dolgozni, akkor lesz pénz kajára és kondibérletre. Egy diákmunkás legrosszabb esetben nettó 650-et kap óránként, de a 750 a jellemző. Ha havi 100 órát dolgozol a 70 ezer meglehet, amiből már sok mindenre futja diákként...

2017. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
*5-re gondoltam
2017. szept. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben. De aztán elkezdtem melózni hálistennek.
2017. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%
jesszusom. engem sem vet szét a pénz, én is dolgoztam valamennyit diákmunkában, meg az ingyen szakmai gyakorlatos munkák is voltak. egy év és diplomázom. van egy jó barátom, a gimibe jártunk együtt, ő nem tanult tovább, az apja után örökölt lakást, a fizetését meg kajára és autóra költi, vett egy pár év gyűjtögetés után komolyabb bmw-t... na és?! végzek, és valószínűleg sokkal jobban fogok nála keresni a diplomámmal, komoly szakon végzek... barátnőm már volt több is, jelenleg is van, pedig én is vékonynak mondanám magam, igaz alacsony nem vagyok, és néha kondizok, meg futni járok... de azért egyértelműen vékony vagyok. szerintem hozzáálláson kell változtatni, elhinni magadról hogy képes vagy rá, az egyetemre meg mint befektetésre kell tekinteni.
2017. szept. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!