Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha most megfordult a fejemben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most megfordult a fejemben, hogy kipróbálnám fiúként a szexet fiúval passzív szerepben akkor ezek szerint már most biszexnek számítok?

Figyelt kérdés

Eddig elzárkóztam a meleg és biszex dolgoktól, de úgy 2-3 éve elkezdett érdekelni a szex egy másik férfival. És amikor elképzelem a dolgot, akkor mindig a passzív szerepben tudtam magam elképzelni, hogy engem dug valaki...

Mit gondoltok, ettől már simán biszexnek számítok?

És mit javasoltok? Merjem kipróbálni? És ha igen, ti így mit javasolnátok egy kezdő srácnak, hol próbáljak partnert szerezni ehhez?



febr. 17. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem lesz könnyű dolgod.Na nem megtenni,hanem találni olyat,aki egészséges lelkileg,testileg és megbízható is !
febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Bizonytalan férfi létedre, mindenféleképp nővel próbáld ki, lehetőleg többször!
febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Én haonló cipőben járok , de az orálszex izgat (aktív-passzív)
febr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az orál sem lehet rossz:)

Mondjuk engem valamiért az anál izgat jobban valamiért:)

febr. 17. 16:34
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha 2-3 eve tart ez, akkor bizony biszex vagy
febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

1. nagyon jól írja! Én ezért nem nagyon keresgélek, mert nem bízom... Nekem csakis kizárólag szex kell! Nem akarok haverkodni barátkozni közeledni se semmi csak egy két órára jólérezni magunk és egy hatalmasat szexelni.

Amikor én is kezdő voltam, akkor évekig tartott mire rászántam magam hogy lépjek és kipróbáljam.

Én a magnumba mentem előszörn nagyon élveztem de úgy kellett kimásznom a csávó alól hogy gumit húzzak,mielőtt beleül. Rohadt jó volt nem kérdés de én inkább 1 vagy 2 pasival egy bérelt szobába szexelnék, de nagyon nehéz találni nekem legalábbis..

27/sportos/uni

febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem számít mi vagy. Ne foglalkozz vele. Élvezd csak!!! Én szívesen megduglak ha szeretnéd.
febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7-es írj
febr. 22. 22:01
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem sem érdemes ezzel annyit foglalkoznod, hogy biszex vagy sem.

Próbálj keresni megfelelő partnert, és élvezd, élvezzétek, örüljetek egymásnak.

febr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ZsocaLatex&PVC ***** válasza:
57%
Egyet értek én is évek óta keresek csak szigorúan egy jó dugásra szavak nélkül egy azért magára oda figyelő biszexsz srácot,melegek ki zárva,mind érzelgősek mint a lányok!
febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!