Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha most megfordult a fejemben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most megfordult a fejemben, hogy kipróbálnám fiúként a szexet fiúval passzív szerepben akkor ezek szerint már most biszexnek számítok?

Figyelt kérdés

Eddig elzárkóztam a meleg és biszex dolgoktól, de úgy 2-3 éve elkezdett érdekelni a szex egy másik férfival. És amikor elképzelem a dolgot, akkor mindig a passzív szerepben tudtam magam elképzelni, hogy engem dug valaki...

Mit gondoltok, ettől már simán biszexnek számítok?

És mit javasoltok? Merjem kipróbálni? És ha igen, ti így mit javasolnátok egy kezdő srácnak, hol próbáljak partnert szerezni ehhez?



febr. 17. 14:38
1 2
 11/13 ZsocaLatex&PVC ***** válasza:
54%
Ja és igen kicsit el kalandoztam fiatal koromban én is,amit azóta is csak álmodok,hogy ujra egy fiatal sràcot szopok vagy dugok,de ő is meg dughat!Biszexsz vagy és nehéz dolgod lesz,az élvezetek terén mindig hazudnod kell az aktuális partnerednek!
febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
27%

11) nem kell hazudnia a partnerenek, jo eg, nem mindenki olyan gyava, mint te.

A lenyeg kerdezo, hogy olyan partnert talalj(legyen no vagy ferfi), aki igy elfogad teged. A biszexualitas nagyon gyakori, de pont az olyan emberek miatt, mint 11, azt hiszik kevesen vagyunk. Minel tobben coming outolnak es allnak ki magukert, annal elfogadottabb lesz. De nem is kell mindenkinek bejelenteni, eleg ha a kozeli szeretteid tudjak.

febr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sziszex vagy, nem baj az.

Próbàld ki és meglàtod izgatni fog... Pasizz be. Ne legyél szégyenlős.

Hotbull.hu vagy Romeo.com, nézz körül, van sok aktív pasi.

ápr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!