Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Passzivként kiprobálnám az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzivként kiprobálnám az orált, még nem volt semmiben részem pasival, nektek milyen passziv srácok jönnek be? És hova szerettek élvezni a végén? Nagyon vonz, hogy engedjem a számba, de lehet elsőre bátor dolog lenne? :) 28/f

Figyelt kérdés

2021. dec. 3. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
A legnagyobb veszély a nemi betegségekben van. Ezeket mindenféle védekezés nélkül kicsit mondhatni kockázatos megtenni.
2021. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretném kiprobalni az orált de még nem volt rá lehetőségem sajnos pedig érdekel milyen lehet megfogni és a számba venni egy nagy farkat
2021. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én is ugyanígy éreztem, egyszer egy ivós este után vettem a bátorságot és találkoztam valakivel, helyzetben már izgul az ember, eddig csak képzeletben volt. Végül nem engedtem a számba, autóban volt a vége hátradőlt és kivertem neki. Sajnos sokszor van az, hogy megkívánom de mikor keresek valakit titokban meggondolom magam, ezért jó ha van valakinek egy ismerőse erre
2021. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan a kölcsönös szimpátia én vevő lennék rá aktívként.


Nekem a ("kis")fiúsabb/tinisebb (tehát nem férfias kategória), valamint feminimebb srácok jönnek be.


Tekintettel arra, hogy passzív, a bajusz, arcszőrzet stb nálam dealbreaker.


Hogy hova engedném az közös megegyezésen alapul.

Szívesen töltöm meg az illető száját vagy végzek az arcán.


Amennyiben hajlik rá a passzív akár más dolgokra is vevő vagyok.


21F

2021. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Legyen benne valami csajosság. Itt nem ilyen afektálos nyivákolos bu-zira gondolok. Csak egy icipici feminimség. Bujos,szeretgetős,szőrtelen.

Hová szeretek? Igazából arcra.

Elsőre hát ja bátor dolog de ha normális sráccal kezdesz és nem valakivel aki csak meghúzni akar,akkor nem gáz. Persze ez kur_a idő igényes megtalálni azt a valakit akivel tudsz dumálni akár 2-3 hétig is,nem tűnik el ha tali van soron. De az a tapasztalat,hogy aki ennyi időt rászán az nem kamuzik.

2021. dec. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindegy kinek milyen passzív jön be, ne azért legyél olyan amilyen.


Én egyszer próbáltam a szopást sajna attól előbb elmentem és mivel rosszlányok oldalról volt így nem is engedte folytatni, készen álltam volna megkóstolni.


De tudasd a partnerrel hogy első ízlelés lesz ne legyen kellemetlen neki ha netán undorodsz és legyen valami amivel tudsz obliteni

2021. dec. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én feminim hajlamú fiú vagyok szeretnem kiprobalni magam csajsziként.

17f

2021. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!