Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tiktózó biszexek! Ti családban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiktózó biszexek! Ti családban, haverok között hogyan szoktatok megnyilvánulni az LMBT emberekről?

Figyelt kérdés
Főleg férfiak vàlasza érdekelne, de persze hölgyek válaszai is jöhetnek.

febr. 19. 19:23
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
70%
Sehogy sem az mindenkinek a magán ügye
febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy
febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Biszex vagyok. A magamutogató polgárpukkasztókat pont úgy ki nem állhatom, mint egy teljesen átlagos kispolgár. Aki a magánéletét magánügyként kezeli, azzal semmi bajom.
febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A TV n és a politikán kívül,mintha nem is létezne ez az egész lmbt...szóba sem került soha,sehol.
febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

A titkolózó biszex pasik kívánják legjobban a farkat és azok szidják leghangosabban az melegeket,leszbiket.

Bukott már így le munkatársam,aki családapa,kőheteró imázst tartott fent és itt a Gyakorin egy válaszom alapján rám írt.Aztán amikor pár levélváltás megtörtént, rájöttem kiről van szó.Legközelebb, amikor bent a munkahelyen az illető elkezdett szitkozódni,akkor finoman tettem egy megjegyzést az alapján,amit itt írt nekem. Olyan vörös lett a feje,mint a naplemente. Azóta bent csöndben van,innen leregelt.De gondolom átment más társkeresőre:)

Úgyhogy nem kell szenteskedni,színházat játszani. Legjobb csendben maradni és élje ki,aki akarja és tudja.

febr. 20. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Ahogy az adott társaságban elvárt.
febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Elfogadóan, hiszen mindegy ki kivel érzi jól magát. Mindenkinek a magán ügye.
márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem lehet általánosítani, ahány ember, annyiféle. A direktben, nagy nyilvánosság előtt magamutogatókat nem csípem, értsd: pl seggrázó melegfelvonulók. Viszont ismerek teljesen normális melegeket és biszexeket is.


Nem szoktam ilyen témát felhozni mások előtt, de ha ők felhozzák, akkor elmondom, hogy tisztelem mindenki orientációját és identitását (és így is érzek, így gondolkodom).

márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Ugyérzem hogy normalisan.

Nem támkgatom az LMBTQ-?mkzgalmat de nem is utasitomel.


Nem tetszik ez a mostani: bujjunk elő és kérkedjünk vele hozzá állás.

Persze tetszik hogy "észre vagyunk véve" de nem kellene mindehová beletolni mert kontra produktív.

Tehát fogadják el hogy itt vagyunk a társadalom reszei vagyunk és legyenek ránk tekintettel de ennnyi. Nem kell kiemelni,hogy más vagyok.

márc. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!