Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Buktál már le ilyen formában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buktál már le ilyen formában maszturbálás közben?

Figyelt kérdés
Nyilvános helyen vertem, a gatyámba élveztem és lebuktam. Te szégyellted magad? Vagy ha még nem is volt ilyen, rosszul éreznéd magad ettől? Vagy természetesen, mert lényeg hogy neked jól esett? Köszönöm a véleményeket 😎

febr. 21. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Buktam igen
febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem ilyen valószínű hogy lebuktam esetem volt.
febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a barátnőm verte ki a gatyámba nyúlva a házuk előtt a kapuban, miközben búcsúzkodtunk. Közben az anyja bent volt a házban. Én meg utána úgy bicikliztem haza, hogy csupa sperma volt a gatyám meg a nadrágom. De nem buktunk le.
febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Én ezt a gatyábaélvezést nem értem. Ha már verik, akkor arra azért van lehetőség, hogy a hegyét kitegyétek, hogy kispricceljen.

Én számtalan helyen vertem már ki nyilvánosan és mások is csinálták nekem.

Lebukni még nem buktam le.

febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Velem moziban volt, hogy kiverte valaki. Először finoman közeledett, s mikor látta, hogy nincs ellenemre, tapizni kezdett. Végül benyúlt az alsógatyámba és kiverte, de nem vette elő. Az egész alsónadrágom lucskos lett. A mosdóban le kellett vennem és egy zacskóban vittem haza. Tudomásom szerint nem buktunk le. Valószínű nem szégyelltem volna, mert őrjítően fel lettem izgatva, olyan jól csinálta. A filmről ne kérdezz, arról fogalmam sincs:)
febr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Én se értettem, szerintem azért csinálta a csajom, hogy kicsit gonoszkodhasson. Szerintem élvezte, hogy így kell hazamennem.
febr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
En egyszer balatonon atöltözeskor kivertem az öltözöbe es epp bejött utanam egy lany de gyorsan kiment 😅
febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Nyilvános helyen így nem buktam le, csak otthon majdnem, elkezdtem verni, és épp hazajöttek a szüleim, és ahogy felhúztam a boxert, bele is lőttem.
febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#3-hoz hasonló élményem volt pár éven át anno az első csajommal. A szobámban rendre kiverte nekem a csajom, máskor meg leszopott (én kényeztettem őt elsőként, nyalással, ujjammal). Ha kiverte, mindig a gatyámba ment a cucc. És mindig így kísértem haza. Csak mi tudtunk erről.
febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Hmm izgi sztorik🙄
febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!