Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Megmerjem ezt kockáztatni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmerjem ezt kockáztatni, ha a fiúkhoz is vonzódik az egyik legjobb haverom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Biszex srác vagyok, és van egy nagyon jó gyerekkori haverom, aki szintén biszex (de lehet inkább meleg). Ezt be is vallottuk egymásnak, tehát tudjuk is ezt egymásról.

Rengeteget gondolkodtam egy ilyen barátság extrákkal dolgon, mert bár picit be is jön nekem, de párkapcsolatot biztos nem tudok vele elképzelni vele, meg úgy bármilyen más férfivel sem, viszont egy ilyenben én nagyon szívesen benne lennék vele.

Szerintetek megmerjem kockáztatni, ha amúgy lassan 10 éve ismerjük egymást és nem akarom elveszteni, mint baráot?

18/f



márc. 18. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg lehet ezt éretten beszélni, hogy mindketten kíváncsiak vagytok, kipróbálnátok milyen, de nem akartok elkotelezodni. Ha előre beszéltek róla, és nem csak rányomulsz, akkor lehet ebből jó dolog is szerintem :D maximum azt mondja hogy nem, és akkor tudomásul kell venni.
márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ahogy az 1-es tökéletesen leírta.
márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, lazán meg kell beszelni, ha jobarátok vagytok. Azt vagy mosolyogtok egyet, vagy lesz egy jo kaland.:DD De erőltetni sztem sem lehet.
márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Az elottem valaszolok jol mondjak. Csak megerositi a baratsagot egy ilyen kalandozas.
márc. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már régóta tudjátok egymásról, akkor én már rég föl vetettem volna neki a helyedben.

A legjobb dolog ha haverral lehet ilyeneket csinálni.

márc. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Mindenképpen kérdezzél rá.

.

Első lépésként, megkérdezheted, hogy mi a véleménye arról, hogy: - egy közös maszti valami jó filmre.

márc. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Hajrá!
márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze ha elég érettek vagytok ez jól működhet.

Nyilván minden éremnek két oldala van.

Ha például haverod többet kezd érezni és többet akar de te nem kérdés hogyan reagálja le.

Vagy te egyszerűen csak nem így akarod folytatni és már nem akarsz vele szexet.

Sok esetben régi jó kapcsolatok mennek így tönkre.

Érdemes ezt is mérlegelni, megéri e felrúgni egy hosszú barátságot ha valami nem úgy alakul mint a nagy könyvben meg van írva.

márc. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

8-as, teljesen igazad van, emiatt is vagyok nagy dilemmában, de mindig arra lyukadok ki, hogy ő sem egy éretlen hülyegyerek típus, tehát szerintem meg tudnám vele beszelni, ha ilyesmi probléma akadna. Csak ott van a de, mi van ha nem lesz már az a régi baratsag, ami most is van még.

márc. 22. 00:29
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez nehéz terep mert nem minden fekete és fehér.
márc. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!