Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért lehet ez? Más nem izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Más nem izgat fiúval de ez nagyon.

Figyelt kérdés
Konkrétan semmi más nem tetszene fiúval, se csók se semmi, de nem bírom kiverni a fejemből hogy mennyire jó lenne valakit leszopni. Maga a farok meg az hogy letérdelnék nagyon izgat, de semmi más. Mi lehet ez? Nyilván nem sima bi vágy mert akkor más is tetszene.

márc. 19. 16:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

A biszexualitásnak is van 1000 fajtája.

Ismerek sok srácot és mindegyiknek más dolog jön be.

Van aki csak kiverni akarja, van aki orálra keres partnert és van aki mindenben benne van.

Ha gondolod szívesen beszélgetek veled ilyesmiről.

márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Jó lenne, írj nyugodtan :)
márc. 19. 16:41
 3/19 NNNándi ***** válasza:
100%
Biszex passzív vagyok. Engem csak a partner farka izgat. Hogy szopjam és megdugjon. Se simogatás se puszi se csók.
márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, mint te. A szopást nagyon szívesen kipróbálnám, de mást nem. Eddig sajnos nem volt szerencsém megfelelő partnert találni itt.
márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Na ez érdekes, engem csak a közös verés izgat, meg max egy ölelés, semmi több. Mindenki más.
márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, de engem is csak ez izgatna.
márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Akkor sokan így vannak haha
márc. 19. 22:41
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is akarom
márc. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatal vagy és vékony és Pesten laksz írj. Szívesen benne lennék. Ez másoknak is szól akik ilyenre vágynak.
márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én fehérváron benne vagyok ilyesmiben.

25 vagyok

márc. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!