Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha izgat az olajos farok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha izgat az olajos farok verés fiútól akkor bi vagyok?

Figyelt kérdés
Tehát ha egy srác veri lassan nekem olajozva vagy sikosítózva... Viszont csajjal nem tudom elképzelni ezt mert eddig egy csaj se verte jól.
márc. 28. 13:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Puputeve
márc. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hol lehet jelentkezni az említett olajos farokverésre!?😁
márc. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
#2 Nálam is!
márc. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az vagy, de mind1 is.


Jó dolog ez, és igen a csajok, iszonyat rosszul verik, nekem állandóan szét akarják szakítani a fitymafékem, hiába mondom, hogy ez így nagyon nem kellemes, plussz ezerrel rángatja, mikor egy érzéki lassú verés sokkal jobban esne.


36/F

márc. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

4

Plusz úgy rászorítanak, mintha egy szakadékba zuhanó Ikaruson fognák a kapaszkodót. Így aztán semmi kéjérzetet nem érzel.

De hát a pasik jó része meg azt gondolja, hogy konkrétan a csikló(végé)t kell kézzel morzsolgatni meg nyalni, holott a környékét meg a tövét meg inkább fitymástól, mert az nekik pont olyan érzékeny, mint nekünk a makkunk orgazmus után.

márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#5 ez jó volt xd
márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az vagy, amivel semmi baj. De azért nem minden nő béna...
márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekem mind az volt. Pedig mondtam, mutatta, mozgattam a kezét, stb. Mégse tudta jól.
márc. 29. 09:55
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem ez biszex hajlam.

Részemről a viszonzás sem maradna el, alaposan lefejném, hogy csak úgy remegne.

márc. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ebben én is benne lennék, pedig amúgy a lányokhoz vonzódom. A szexualitás egyébként egy skála, nem lehet ilyen egyszerűen felcímkézni. 30/F
ápr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!