Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan lehet észrevenni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet észrevenni egy pasin, akinek eddig csak női voltak, és most is nővel van együtt, hogy biszex, és izgatja a meleg szex, de nem fogadta még el magát?

Figyelt kérdés

Van esetleg egy jellegzetes nézése, amin észre lehet venni, hogy bejön neki a másik pasi?


Vagy ezek a fazonok, akik még nem coming out-oltak, jól rejtőzködnek?


ápr. 8. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Hat ha novel van, akkor jobb ha beken hagyod
ápr. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
De hülyén fogalmazol hallod....." nem fogadta el magát" Nekem is vegyesek a vágyaim sokszor erősebb a homoerotikus,de megtért hívőként kizárt dolog,hogy pasival szexeljek és hidd el,elfogadom magam sőt szeretem önmagamat és nem is deffiniálgatom magam,békességem van....de csak nősülés jöhet szóba!!!
ápr. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Ha vannak vágyaid de nem éled ki oket akkor bizony nem fogdtad el magad
ápr. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

En pl igy vagyok ezzel.

Sehonnan nem lehetne rajtam eszre venni.

Max abbol hogy kedves vagyok fiukkal is, de azt alapbol mindnekivel aki velem is az.

Nem volt meg semmi nekem sraccal, viszont nem utasitanek el egy ilyen kezdemenyezest, de semmikepp sem olyan nyomulast mint amilyet az 1 es is irt.

ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!