Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, milyen a viszony a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, milyen a viszony a kollégáitokkal, hogy kezelnek titket a cégnél?

Figyelt kérdés
Milyen munkakörben dolgoztok? Tudják rólatok, hogy melegek vagytok? Szerintetek is okés, ha amiatt nem megyek el team buildingre, mert nem tudok azonosulni a heteró kollégák unalmas boomer témáival? Gyerekek, család, kert, autók, motorok stb

ápr. 16. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó,sőt,amióta tudják,hogy meleg vagyok azóta még jobban tisztelnek.Nekem ez jön le.Volt, aki elmondta,hogy sajnál,mert most nincs párom és olyan is, aki szurkol, hogy legyen valakim. Sokszor kérnek tanácsot ilyen -olyan dologban.és bizony sokszor a nősek,családosok nekem kesergik el, ami otthon van.


Úgy érzem,teljes mértékben megbíznak bennem,huszonéves is, nálam idősebb is.Igaz,hogy a tipikus családi dolgokhoz nem tudok hozzászólni, a sport és a kocsik pedig egyáltalán nem érdekelnek. Van más téma amiről nagyon jól el tudok beszélgetni.


55 F

ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1

érdekes, hetero srácként én is jobban elmondom az érzéseimet egy melegnek, mint egy hetero fiunak/férfinak

ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Van aki hátrébb lépett miután megtudta, és van aki közelebb.

Ősszeségében többen távolodtak el, de sokkal jobb barátaim lettek. Leszarom ki mit gondol,

Beszéd téma az meg mindíg van,ami érdekel engem is.

ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Bandynk24 ***** válasza:
100%

Rólam is tudják,van aki tisztel az őszinteségért,van aki nem veszi tudomásul,de akadt olyan is,aki színt vallott,hogy ő is meleg de meri így elmondani.

Pedig szerintem ez az énemhez tartozik.Ez vagyok és kész.

Általában "nősülés" témában derül ki.

Kérdezik van gyerek?Család?

-Nincs,meleg vagyok. És jön a jaaaaahhhh hahahha

ápr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az előző munkahelyem egy durván mérgező légkörű hely volt, a közvetlen munkatársaim nagypofájú, rosszindulatú némberek voltak. Eleve röhej tárgya voltam a hátam mögött, amiért nem álltam be velük másokat ócsárolni meg folyamatosan semmitmondó témákról pofázni munka helyett, úgyhogy eleve nem terveztem megosztani velük, mi a helyzet velem. Már csak azért se, mert volt egy különben nagyon helyes srác az egyik szomszéd irodában, aki felvállaltan meleg volt és rajta is csak gúnyolódtak, nyilván a háta mögött. Ha szellemileg érett, empatikus, közvetlen emberek lettek volna, nem okozott volna gondot megosztani velük a dolgot, de így, ilyen mondhatni átlag magyar szinttel, mint amit ez a két-három primitív, önelégült cseléd képviselt, nem tudtam és nem is akartam mit kezdeni. Idővel egyébként eljöttem a cégtől, mert már kezdett rámenni az idegeim a pocsék légkörre, de ez csak zárójelben, nem tartozik ide.
ápr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
#5: ez egy állami vagy önkormányzati munkahely volt?
ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
#6 Multi.
ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én munkahelyem német-magyar cég,szerencsére ott semmi ilyen nincs.

Szomorú,hogy máshol egyáltalán előfordulhat..


# 1

ápr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is nemet multinál vagyok Csehorszagban. Na itt hiaba van Pride team, szinte biztos, hogy teamen belul nem fogok outolni. A legkozvetlenebb kolleganom olyan homofob h borzalom.
ápr. 17. 12:24
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
rólam csak egy kollégám tudja. Ő hetero de nem zavarja.
ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!