Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ritka, fordított helyzet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritka, fordított helyzet alakult ki: meleg vagyok, de azt hiszem kezd megtetszeni az albérlőtársam (lány). Mi a franc van velem?!

Figyelt kérdés

Szerintem ez nem normális dolog. Mármint... "alapvetően" a fiúk a lányokhoz vonzódnak, hacsak nem alakul másként, hogy inkább ugyanaz a nem hozza lázba. Nálam valami elég hülyén sülhetett el, mivel világéletemben melegnek vallottam magam. De komolyan nem érdekeltek a lányok.

Erre most egyik barátommal (lány) egy albérletbe költöztünk, meg van még egy másik lány is (barátnője), de ő alig van ott. Szóval már régóta ismerem a leányzót, nagyon jóba vagyunk. Mivel meleg vagyok, sokkal jobban megnyílt nekem ugyebár, minden dolgába beavat, és mostanában nem is szégyenlősködik előttem (én meg azon veszem észre magam, hogy bámulom és nem tudom levenni róla a szemem; ő meg csak mosolyog rajta).

Már többször is poénkodott vele, hogy milyen kár h csak a fiúkat szeretem. Mondjuk ezt nem csak ő említette meg eddig, volt már pár lány, akinek sikerült összetörni a szívét, mikor elmondtam nekik, hogy sajnos nincs esélyük nálam. Egyáltalán nem látszik meg rajtam, semmi jele nincs, ebből adódott ugye a sok félreértés :D

De én meg kezdek elbizonytalanodni... Nagyon szép egyébként, de természetesen és teljesen normális, jófej :)

Sok időt töltünk együtt és egyre inkább motoszkál bennem valami... Kezdek nem úgy nézni rá, mint egy egyszerű barátra; ami kicsit idegesít azért, ami szerintem érthető.

Tegnap is filmet néztünk, teljes mozi hangulatot csináltunk :)) Erősítők be, függönyök behúzva, totál sötétség, nagy képernyő, pattogatott kukorica meg minden, ami kell. Egy váratlan résznél megijedt és kicsit odabújt... én meg persze átöleltem, de utána úgy is maradtunk végig. Nekem nagyon furcsa volt, és az a baj, hogy nagyon jól is esett.


Szóval nem tudom mi történik velem. Szerintetek? Nem úgy kellett volna, hogy ugye vannak "alapból" a lányok, és később rájövök, hogy a fiúk is bejönnek? De így, hogy először csak fiúk és most a lányok, ez elég érdekes...

Gondolom lesz pár olyan válasz, hogy 'ez az fiam, menj csak a helyes út felé!' De legyetek komolyan kérlek titeket, a kérdésem is komoly.

Köszönöm :)


(én 20/F ő 19/L)



2012. jún. 3. 20:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy meleg. Biszexuális vagy.
2012. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

szerintem is biszex v


26/f bi

2012. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
akkor bi vagy picinyem
2012. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
próbálkozz be nála!
2012. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Éppen időben jövök rá akkor.. -.- Dee nem tudom mit szólna hozzá, ha a melegnek hitt barátja bepróbálkozna nála :S
2012. jún. 3. 20:49
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
Vesztenivalód nincs, próbáld meg. Az, hogy mit szólna, nem annyira fontos, ha ő is érez irántad valamit, akkor semmi probléma. Egyébként konkrétan úgy is érezted magadról korábban, hogy meleg vagy? Szóval szimplán csak nem érdekeltek téged a lányok, vagy határozottan vonzódtál is a fiúkhoz, beléjük voltál szerelmes stb.? Mert ha nem éreztél konkrét vonzalmat a fiúk iránt, csak egyszerűen nem érdekeltek a lányok, akkor az még nem jelentette volna egyértelműen azt, hogy meleg vagy.
2012. jún. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem örülne neki... Nyilván attraktívnak tart, csak azt sajnálja hogy meleg vagy.
2012. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
szerintem ne tegyél semmit, alakul ez magától. a lány is látja rajtad valszeg.
2012. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Még nem alakult ki a személyiséged,csak papíron vagy nagykorú.
2012. jún. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%
A szexuális beállítottság bármikor megváltozhat, jóval kevésbé fixált, mint sokan gondolnák. Nekem egy 28 éves barátom vallotta be nemrég, hogy nagyon enyhén, de érdeklik a fiúk is... ez van, Kinseynek volt igaza, az emberek nagy része nem 100% meleg vagy hetero. Te valsz a fiúkhoz vonzódsz jobban, ezért alakult ki nálad a meleg identitás, de azért valami rejtett vonzalom biztos volt benned is a lányok iránt, amit a csaj most előhozott... ugyanazt ajánlom, mint amit fordított helyzetben ajánlanék, ne próbáld elnyomni, hanem vezesd elő szép lassan a csajnak a dolgot, aztán que sera, sera :)
2012. jún. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!