Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ritka, fordított helyzet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritka, fordított helyzet alakult ki: meleg vagyok, de azt hiszem kezd megtetszeni az albérlőtársam (lány). Mi a franc van velem?!

Figyelt kérdés

Szerintem ez nem normális dolog. Mármint... "alapvetően" a fiúk a lányokhoz vonzódnak, hacsak nem alakul másként, hogy inkább ugyanaz a nem hozza lázba. Nálam valami elég hülyén sülhetett el, mivel világéletemben melegnek vallottam magam. De komolyan nem érdekeltek a lányok.

Erre most egyik barátommal (lány) egy albérletbe költöztünk, meg van még egy másik lány is (barátnője), de ő alig van ott. Szóval már régóta ismerem a leányzót, nagyon jóba vagyunk. Mivel meleg vagyok, sokkal jobban megnyílt nekem ugyebár, minden dolgába beavat, és mostanában nem is szégyenlősködik előttem (én meg azon veszem észre magam, hogy bámulom és nem tudom levenni róla a szemem; ő meg csak mosolyog rajta).

Már többször is poénkodott vele, hogy milyen kár h csak a fiúkat szeretem. Mondjuk ezt nem csak ő említette meg eddig, volt már pár lány, akinek sikerült összetörni a szívét, mikor elmondtam nekik, hogy sajnos nincs esélyük nálam. Egyáltalán nem látszik meg rajtam, semmi jele nincs, ebből adódott ugye a sok félreértés :D

De én meg kezdek elbizonytalanodni... Nagyon szép egyébként, de természetesen és teljesen normális, jófej :)

Sok időt töltünk együtt és egyre inkább motoszkál bennem valami... Kezdek nem úgy nézni rá, mint egy egyszerű barátra; ami kicsit idegesít azért, ami szerintem érthető.

Tegnap is filmet néztünk, teljes mozi hangulatot csináltunk :)) Erősítők be, függönyök behúzva, totál sötétség, nagy képernyő, pattogatott kukorica meg minden, ami kell. Egy váratlan résznél megijedt és kicsit odabújt... én meg persze átöleltem, de utána úgy is maradtunk végig. Nekem nagyon furcsa volt, és az a baj, hogy nagyon jól is esett.


Szóval nem tudom mi történik velem. Szerintetek? Nem úgy kellett volna, hogy ugye vannak "alapból" a lányok, és később rájövök, hogy a fiúk is bejönnek? De így, hogy először csak fiúk és most a lányok, ez elég érdekes...

Gondolom lesz pár olyan válasz, hogy 'ez az fiam, menj csak a helyes út felé!' De legyetek komolyan kérlek titeket, a kérdésem is komoly.

Köszönöm :)


(én 20/F ő 19/L)



2012. jún. 3. 20:38
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
20:57 jogos a kérdés :) De a lányok tényleg olyan szinten nem érdekeltek, hogy irántuk nem éreztem vonzalmat, csak fiúk iránt eddig... Barátom is volt már :) Tehát ezért fura picit a dolog nekem.
2012. jún. 3. 22:18
 12/24 A kérdező kommentje:
22:15 valószínűleg igazad van :)
2012. jún. 3. 22:23
 13/24 anonim ***** válasza:
96%
A fordítottjáról már olvastam-hallottam, vagyis amikor pl. családapák jelentik be, hogy ők bizony a fiúkat szeretik. Nem tudom ennek az okát, talán a lappangó homoszexualitás tör elő belőlük. A te esetedhez hasonlóról nem igazán tudok, mindenesetre érdekes. Elhiszem, hogy "riasztónak" is találhatod a helyzetet, de az a fontos, hogy tisztázd magadban, hogy mit is szeretnél, most kettőtökről kell döntened. Talán furcsa lesz, amit most írok, de örülj annak, hogy tetszel egy lánynak, velem soha nem történt ilyen, ami mostanában veled. Bárhogyan is alakulnak a dolgaid, kívánom, hogy jó legyen.
2012. jún. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
13%

Én is meleget fogok játszani! XD

Egyébként meg ez az fiam, menj csak a helyes út felé!

Amúgy mi ezzel a probléma?

2012. jún. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
93%
Hát kedves kérdező, nem hittem volna, hogy akad valaki rajtam kívül, aki hasonló cipőben jár. Nálam tök ugyanez volt, annyi különbséggel, hogy fiúhoz még egy kisujjal sem értem hozzá. Már 7 évesen a fiúk érdekeltek, a lányokra rá se néztem. Utána 14 éves koromtól folyamatosan erősödött a női test iránti vágyam. 17 éves koromra értem el azt a szintet, amikor képes voltam lefeküdni egy lánnyal. Akkor még nem annyira élveztem, csupán azért tettem, hogy neki jó legyen. Most 19 éves vagyok, jelenleg már nagyon erős a nők iránti vonzalmam, de csak szexualitás terén. Érzelmileg sajnos nem tudok kötődni egyetlen lányhoz sem, pedig annyira kedvesek. Nagyon érdekes dolog a szexuális orientáció. Jelenleg biszexuálisnak érzem magam. Tudom, hogy szerelmes kizárólag fiúba lehetek, de szexuálisan csak a nők érdekelnek. Nem tudunk mit tenni, ez van. Így működik az agyunk, ha megszakadnánk se tudnánk ezen változtatni. 19/F
2012. jún. 4. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Béla211 ***** válasza:
94%

Szia Lehet ,hogy erős lesz a kérdés de erekciód volt,

mikor láttad meztelenül meghozzad bújt?

Mert lehet ,hogy inkább csak érzelmileg fogott meg. Nekem is volt egy két ilyen lány akikkel próbálkoztam .De velük nem ment. Egy nő soha nem tudod erekciót kiváltani belőlem.

F/26

2012. jún. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
93%
Van ez így... :) én a helyedben próbálkoznék nála, vesztenivalód nincs legfeljebb elköltözik az albérletetekből de ezt mindezek után kötve hiszem :D
2012. jún. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
73%
Először is barátkozz meg a gondolattal, hogy nem meleg vagy, hanem bi, másodsorban pedig gyorsan szedd fel ezt a lányt.
2012. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
88%

háát sztem is inkább bi vagy/voltál csak nermtudtad..vagy most jött elő..de ez nem biztos..eltudnád vele képzelni,hogy jártok?ne talán később esküvő és gyerekek és többet bem érhetsz pasihoz?(egy kicsit TALÁN előrementem de muszály)

ajj xD nemtudom miért akarom mindíg ly al írnia muszájt xD

2012. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
93%

Szia:)

Szerintem a lány örülne neki, ha bevallanád, hogy vonzódsz hozzá. Ha ezzel viccelődött is, akkor biztos. (általában ha a nők viccelnek, igazából komolyan gondolják)

Szerintem most kezdj el úgy nézni a nőkre, hogy tudnád-e szeretni őket.

De ha vonzódsz hozzá, valószínű, hogy biszexuális vagy.

Én mindenesetre nagyon szurkolok neked :)

2012. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!