Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elmondjam neki, vagy még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, vagy még várjak vele?

Figyelt kérdés

Van egy hozzám nagyon közel álló barátnőm akivel szinte mindent megbeszélünk.Már kicsi korunk óta ismerjük egymát.Mindig is tudtam,hogy benne bízhatok és bármiről szeretnék is beszélni vele ő bíztosan meghallgat.Ezt én mindig kölcsönösnek éreztem kettőnk között.

Nade,hogy térjek kérdésem tárgyára.Kb. 13-14 éves korom óta tudom magamról,hogy biszexuális vagyok.Már régóta érzem magamban,hogy nem csak kizárólag a lányok iránt vagyok képes vonzalmat érezni hanem a fiúk iránt is.Ezt én már többnyire lerendeztem magamban s mivel hogy úgy sem tehetek ellene(nem is szeretnék)már megbarátkoztam a gondolattal.De sajnos erről senki nem tud.Bíztosan vannak akik sejtik de még soha senki nem mert rákérdezni, vagy egyáltalán szóvá tenni, ugyanis nagyon konzervatív környezetben élek.De én egyre kevesebb ideig bírom már,hogy ne beszélhessek erről valakinek.Érzem,hogy egyre jobban felemészt a magány,hogy nincs ember aki előtt feltarhatnám a lelkem,aki mellett igazán önmagam lehetnék.Egyre inkább jön a késztetés,hogy megosszam valakivel a titkomat.És így gondoltam az egyetlen személyre aki ez ügyben szóba jöhet a legjobb barátra.Ebben szeretném kikérni a véleményeteket,hogy 18 éves lánynak érdemes-e, megéri-e bevallani ,vagy még inkább várjak vele?Tudom,hogy kockázatos,fogalmam sincs hogy hogyan reagálna de egyedül nagyon nehéz.



2012. júl. 1. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Még csak meg se említsd neki!!!

Soha nem tudhatod mikor vesztek esetleg össze, és Ő tálal.

Vannak ilyen csoportok meg gyülekezetek, keresd a neten.

2012. júl. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valahogy nem nézem ki belőle,hogy képes lenne ilyesmire.Annyi mindent átéltünk már ketten...sokszor volt,hogy én álltam mellette amikor kilépett egy rossz kapcsolatból és ezt a fajta támogatást részéről is éreztem ha nem ilyen dolgok terén is.Neten pedig nem ugyanaz,vad idegen emberekkel beszélni a problémádról,mintha olyannak mondhatnád el akit ismersz és aki remélhetőleg meg is hallgat.Mégis van bennem egy kicsi félelem,hogy annyira megzavarja majd a hír,hogy teljesen bekattan tőle és akarva akaratlanul is valami hibát követ el az én károrma.Nagyon bizonytalan az egész.Ezek után tanács?
2012. júl. 1. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hát ha megbízol benne akkor mond el neki ! de előtte derítsd ki hogy mi a véleménye a melegekről mert lehet nem kedveli őket és vége a kapcsolatnak!
2012. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Muszáj lesz.Jajj azt nem bírnám ki de ő az egyetlen akire esetleg számítani tudnék ha elmondanám.
2012. júl. 1. 18:47
 5/5 anonim válasza:
100%

Vigyázni kell a legjobb barátokkal/barátnőkkel. Ők tudják a legtöbb dolgot rólunk, így ők tudnak a leginkább beleköpni a levesünkbe. Ők tudják a legnagyobb sebeket ejteni rajtunk.

Ha a helyedben lennék, nem mondanám el. Keresnék hozzám hasonló barátokat is, ők biztosan meg fogják érteni. :)

2012. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!