Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lány vagyok. Amióta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lány vagyok. Amióta szűkebb ismeretségi körben ezt kijelentettem, tapadnak rám a nők. Miért?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mi történik, de néha már hülyén érzem magam. A barátnőim, akik heteronak mondják magukat, is provokálnak, célzásokat tesznek, ha iszogatunk akkor pedig az asztal alatt szinte mindegyikük simogatta már a combom, tánc közben megmarkolta a fenekem, vagy hasonló. Ok, ha meg van a megfelelő hangulat, akkor ez megy mindig, de mostanság valahogy másként fognak meg, határozottabban. Többször is észrevettem, hogy mustrálnak, beszélgetés közben végigsimítanak a karomon, stb. Arról nem beszélve, hogy hányan nekem estek már wcben, vagy akárhol máshol, (szintén ittasan) és csókoltak szájon. Nyilván most sokan hülyének fogtok nézni, de nekem ez furcsa és kicsit zavaró is, mert mégis a barátnőim és ha netalán több lenne, akkor már nem maradna meg az a barátság, ami eddig. Ha egy olyan nő kezdeményez nálam, aki nem a lelki társam úgymond, az ellen semmi kifogásom, de így... Miért nyomulnak rám ennyire? Mit tanácsoltok? Mit tegyek? Mit mondhatnék nekik? 21/N.

2012. okt. 22. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
belefeküdtél egy vödör tapétaragasztóba
2012. okt. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szellemes, első... :)
2012. okt. 22. 17:16
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk azt mondtad volna, hogy döglenek utánad a nők, akkor még arra tippeltem volna, hogy AIDS-es vagy, de így sajnos nem tudok segíteni
2012. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

most mi a kérdés, konkrétan?

hogy miért tapadnak rád a nők? puncit akarnak nyalni, és hogy te kinyald nekik.

mit tegyél? nyald ki őket, és nyalasd ki magad.

mit mondhatnál nekik? nyaljatok ki, és én is titeket

2012. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4: De épp ez a lényeg, hogy közeli barátnőket nem szeretnék a szexualitásomba belekeverni, mert akkor az már nem lesz ugyanolyan barátság. :/
2012. okt. 22. 17:28
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
köszönöm a bókot,nagyon jól esik :)
2012. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem lesz ugyanolyan, jobb lesz.
2012. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
te kérdezted, hogy mit csinálj, de akkor ezek szerint már tudod a választ, nem akarsz velük semmit csinálni.
2012. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8: Ezt valahogy meg kellene mondani nekik. :/
2012. okt. 22. 17:50
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon fura! De megmondom mit tennék a helyedben. Mikor úgy alakul, hogy valamelyik épp rád mászik, fogd le és határozott de kedves hangnemben tudasd vele, hogy köszönöd, hogy vonzónak tart, ő is nagyon csinos, de ne csinálja ezt, mert nem akarod elveszteni az ő nagyszerű barátságát.

És hogy miért teszik ezt? Van egy ötletem, de lehet, hogy hülyeség. Talán azzal, hogy kimondtad, bennük is elindítottál valamit. Hogy kiálltál és elmondtad, talán úgy érezték, hogy akár ők is lehetnek biszexuálisak, mert látnak benne valami vagányságot és extremitást.

2012. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!