Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lány vagyok. Amióta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lány vagyok. Amióta szűkebb ismeretségi körben ezt kijelentettem, tapadnak rám a nők. Miért?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mi történik, de néha már hülyén érzem magam. A barátnőim, akik heteronak mondják magukat, is provokálnak, célzásokat tesznek, ha iszogatunk akkor pedig az asztal alatt szinte mindegyikük simogatta már a combom, tánc közben megmarkolta a fenekem, vagy hasonló. Ok, ha meg van a megfelelő hangulat, akkor ez megy mindig, de mostanság valahogy másként fognak meg, határozottabban. Többször is észrevettem, hogy mustrálnak, beszélgetés közben végigsimítanak a karomon, stb. Arról nem beszélve, hogy hányan nekem estek már wcben, vagy akárhol máshol, (szintén ittasan) és csókoltak szájon. Nyilván most sokan hülyének fogtok nézni, de nekem ez furcsa és kicsit zavaró is, mert mégis a barátnőim és ha netalán több lenne, akkor már nem maradna meg az a barátság, ami eddig. Ha egy olyan nő kezdeményez nálam, aki nem a lelki társam úgymond, az ellen semmi kifogásom, de így... Miért nyomulnak rám ennyire? Mit tanácsoltok? Mit tegyek? Mit mondhatnék nekik? 21/N.

2012. okt. 22. 17:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Gondolom kíváncsiak, és hirtelen előttük termett valaki, akin úgy vélik, ezt levezethetik. Amit az előttem lévő írt megoldásnak, azt próbáld meg, ha normálisak, akkor gyorsan túlléptek ezen :)
2012. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én is arra tippelek, hogy hajtsa őket a kíváncsiság. Azt is észrevettem, hogy ha beszélünk, akkor nem a szemembe néznek, hanem az ajkaimat figyelik, illetve a nyelvem, ha netán megnyalom az ajkaim.
2012. okt. 22. 18:52
 13/14 anonim ***** válasza:
Dettó ugyan ez van velem, de én meg sem mondtam nekik! Én nem tudom, hogy mi van a lányokkal. Ennyire szeretnék kipróbálni? Vagy tényleg igaz, hogy mindenki valamilyen szinten bi? Kérdező teljes mértékben megértelek.... velem az a baj, hogy az egyik barátnőm iránt többet is érzek és tudom, hogy ő csak próbálgatni akar. Ne menj bele... a sajnát érdekedben. Neked biztosan csak rosszabb lesz. 18/L
2013. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Eleg jol nezhetsz ki
2018. okt. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!