Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyon érzékeny passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon érzékeny passzív biszex fiú vagyok és nagyon régóta szeretnék egy olyan barátnőt, aki el tudna fogadni, de egyszerűen, mintha lehetetlen lenne ilyet találni?

Figyelt kérdés
Hol ismerkedjek? Mit csináljak? Nem akarom letagadni, hogy más vagyok és azt is tudom több helyről, hogy vannak ilyen lányok, de egyszerűen valamiért nálam ez nem megy! Ötleteket kérnék olyanoktól, akik meg tudják különböztetni a biszexualitást a melegségtől!

2012. nov. 3. 10:19
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Értem, amit írtok és egy részét el is fogadnám, de egy szóval nem írtam, hogy megcsalnám a párom. Hiányoznak a nők az életemből és teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit csináljak! Nem tudok hetero-vá válni, amikor nem vagyok az, de ugyanez igaz a melegségre is!
2012. nov. 3. 11:22
 12/27 anonim ***** válasza:
78%
és, nem gondolod hogy egy idő után meg a férfiak hiányoznának? akkor mit fogsz tenni?
2012. nov. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
24%

Na lehűlt az agyam! folytatom. Ugyan úgy, mint azok a melegek, akik titokban gyakorolják, örök hazudozásban élik az életüket. Ezt megszokják.

Én gyűlölöm a hazudozást, nem is tudnék úgy élni. De egy BI- vel sem. Én nem tudok különbséget találni egy biszex fiú között és egy meleg között, ha azok éppen fúrják egymás hátsóját. Szerintem egy BI élete mindenféleképpen hazugságon alapul.

2012. nov. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kérdező,de osztom a többiek véleményét,biszexel én sem kezdenék/tudnék élni.

Ez most mind szép és jó,de z ember nem tudja elfelejteni a múltját,na meg ha lánnyal lennél,egy idő után szerintem is hiányozna a pasi.

Ki az,aki így belevágna egy tartós kapcsolatba,hogy azon agyal folyton,mikor fogod úgy érezni,hogy férfira van szükséged?Elhagynád,keresnél egy pasit,majd egy iő után megint lányt szeretnél.

Ez egy ilyen ördögi kör!

Sokan nem kezdenének biszexekkel,főleg nem komoly kapcsolat céljából.


Mit csinálj?

Ezt neked kéne tudni,mi nem vagyunk biszexek.

Max marad az alkalmi kapcsolat lánnyal.

2012. nov. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
23%
valld be magadnak végre, hogy búza vagy, és hagyd a csajokat...
2012. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Nem értek egyet az előző válaszolókkal,de sajnos nincs semmi ötletem arra,hogy hol ismerkedhetnél. Viszont támogatlak abban,hogy olyan lányt keresel akinek nem akarsz sem hazudni,és nem akarod megcsalni sem(mert az,hogy bi vagy nem indok a megcsalásra..) Szóval csak azt tudom mondani hogy ne add fel,mert biztosan fogsz találni valakit aki elfogad olyannak amilyen vagy!Egyébként lehet,hogy nem azzal van a baj,hogy biszex vagy,hanem azzal hogy "nőies". Én személy szerint izgalmasnak találnám,ha biszexuális lenne a pasim,de ez lehet,hogy csak azért van mert még fiatal vagyok:D És ha valaki szerelmes,akkor ez nem állhat közétek;))
2012. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
74%
osztom az elozot. Nekem bi a baratom es nagyon jol megvagyunk! En eleg fius lany vagyok (nem kinezetre), szeretek iranyitani o meg szinten mint te eleg erzekeny srac. Sexben meg max beszall megegy fiu es ugy mindenkinek jo :)
2012. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

és hogy jöttetek össze? Tudtad róla, hogy bi?

Amúgy tök jó lenne, ha az magyarok is elfogadnák végre, hogy van férfi biszexualitás! Bebizonyították, hogy létezik, ez már tudományos tény!

És köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. nov. 4. 17:21
 19/27 anonim ***** válasza:
16%
Ha lenne barátnőd és sosem csalnád meg, akkor hogy jön ide h ELŐTTE mi voltál?? Talán dicsérgetni akarod a pasikat a csajod előtt?! Nem is értem...
2012. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
egy fesztivalon ismertem meg es kb egybol "legjobb baratok" lettunk, es egy honapra ra osszejottunk (en kezdemenyeztem). Amztan egyszer vmiert elkezdtem bogni, mar nem emlekszem h min, es o meg vigasztalt meg lelkiztunk es akkor vallotta be. Nem lepett meg annyira, mert mindig is kineztem belole minimum egy hajlamot :)
2012. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!