Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyon érzékeny passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon érzékeny passzív biszex fiú vagyok és nagyon régóta szeretnék egy olyan barátnőt, aki el tudna fogadni, de egyszerűen, mintha lehetetlen lenne ilyet találni?

Figyelt kérdés
Hol ismerkedjek? Mit csináljak? Nem akarom letagadni, hogy más vagyok és azt is tudom több helyről, hogy vannak ilyen lányok, de egyszerűen valamiért nálam ez nem megy! Ötleteket kérnék olyanoktól, akik meg tudják különböztetni a biszexualitást a melegségtől!

2012. nov. 3. 10:19
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Azért fontos, mert érzelmileg sem heteroként működöm, ezt nem érti egy olyan személy, aki nem jártas ebben. Engem általában melegnek néznek, mert jóval érzékenyebb vagyok, a többi pasinál.
2012. dec. 6. 09:31
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt el kellene minden nő fogadja, hogy vannak biszex pasik is. Ha biszex barátom lenne, csak annyi kikötésem lenne, hogy ne csaljon meg. Megpróbálnám megérteni, hogy ez hogy működik, mit érez stb.
2012. dec. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
14%

Értem én hogy van férfi biszexualitás de attól még undorítónak tartom, csak úgy mint a homoszexualitást, megkülönböztetem,de nem kérek belőle

És elég sokan vannak még így vele, sajnállak mert tényleg nehéz lessz így az életed, számomra felfogtatalan hogy van azt hogy csajt akarsz de egy férfi ánusz is vonz ez az én kicsit agyamat offolja a gyomromat is mondjuk, az meg hogy érzékeny vagy rádob egy lapáttal, ne haragudj de semmi pénzért nem kéne ilyen pasi.

2012. dec. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem rossz, hogy biszex vagy!:D Mmm...de hogy hol találj ilyen lányt, aki ezt megérti... miért? van olyan lány, aki ezt nem fogadja el? Nem is értem... Lehet, hogy a legjobb az lenne, ha egy biszex lánnyal jönnél össze;)

18/L

2012. dec. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon régóta őrlődök ezen, nagyon szeretnék kapcsolatot, annyit tudok. Akár biszex lány is szóba jöhetne, nyilván úgy könnyebb lenne ez az egész. Eléggé egyedül érzem magam ahhoz, hogy kellően kompromisszum képes legyek valakivel.
2012. dec. 28. 09:26
 26/27 anonim válasza:
100%
Nekem volt biszex barátom.Nem tudtam eleinte,majd csak mikor hónapokkal később elmondta,és mesélt egy-két kalandjáról is.Engem egyáltalán nem zavart,és nem agyaltam mindig azon,hogy most akkor lehet fiúkra gondol.Akkor ennyi erővel sima hetero fiúnál is mindig kattoghatok,hogy máson jár az esze.Szerintem van,még rajtam kívül is rengeteg ilyen lány,akiknek nincsenek előitéleteik ezzel kapcsolatban.Légy őszinte nyugodtan.Ha nem jön be neki,akkor nem ő az igazi neked.:)
2013. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
keress biszex barátnőt és kész
2013. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!