Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex/leszbi lányok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex/leszbi lányok, akik nem (teljesen) butch-ok, vagy lányosak! Van valami, amivel próbáljátok külsőleg közölni a társadalommal a másságotokat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt bal kéz hüvelykujj gyűrűre, vagy más egyébre :D

vagy semmi külsőleg észrevehető jelet nem használtok? nem is szeretnétek, hogy tudják az emberek?


csak érdekel, mert igen szar úgy "szemezni" egy csajjal tömegközl. vagy akárhol, hogy most csak véletlen bambult el feléd, vagy tényleg néz :D



2013. jan. 16. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A szexualitásom az enyém, nem a publikumé. Úgy öltözök, ahogy akarok. Csak azért, mert biszex vagyok, nem fogok "biszexesen" vagy "leszbisen" öltözködni.
2013. jan. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak a szokásos dolgok (az általad is említett hüvelykujj gyűrű, vagy szivárványos öv), de ezt sokan nem használják. Marad a szemezés. :)
2013. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretném,ha tudnák,mert nagyon lányos vagyok(szöke festett haj,180centi,50 kg,nyugati divatos),és büszke vagyok a 2,5 éves kapcsolatomra,és szeretném,ha nem gondolnának valami pöts libájának,de nem használok semmilyen megkülönböztetõ jelzést.mondjuk szivárványos nyakláncom nekem is van,de nem nagyon hordom.viszont szerintem minnél többet vagy leszbik között annál jobb lesz a radarod.szerintem lányos lányról is simán le lehet venni,ha leszbi.


21/l

2013. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D

hát igen, van aki lányos, és mégis egyből vágom, ha az :D


velem csak az a baj, hogy az emberek 85%-a első ránézésre szerintem fiúnak néz (mondjuk attól is függ, mi van rajtam)de általában igen, és ilyenkor még rá is erősítek, adom a "pasit" :D szóval így jó szemezni akár heterókkal is, viszont van 1-2 berögzült "ismerősöm" látásból, akik látom hogy engem néznek, viszont nemhinném, hogy ők fiúnak néznek.

de már nem vagyok olyan bátor, hogy odamenjek akár egy olyan hülye kifogással, hogy mennyi az idő :D

2013. jan. 16. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy egyébként?mert ha igen,akkor itt buliban ismerkedni sokkal könnyebb,mint a buszon,ha nem vagy pesti gyere fel valami bulira.az elözõ voltam 21/l
2013. jan. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyűrű megvan, a többiben meg nem hiszek. Nehéz dolgom van, mert csak a lányos lányok jönnek be, én is az vagyok. Így még nehezebb, és nekem is van radarom, de mostanában kezd elromlani...


Egyetértek 21/L-al, én is szeretem ha tudják az emberek, sőt kifejezetten idegesít, ha azt hiszik, én is valami idióta nője vagyok.


Szintén 21/L

2013. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

am igen, Pösti vegyok :D voltam is már 1X underben, mondjuk randim volt, szóval akkor nem random emberrel volt célom az ismerkedés :D


majd nyáron, ha lesz időm, és pénzem, akkor majd gyakrabban élek közösségi életet :)

2013. jan. 17. 17:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Hüvelykujj gyűrű, az a tuti :D

Underben is az a megkülönböztető jelzés...:P


18/L

2013. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyűrű!:) Bár nincs nagy szükségem rá, az emberek levágják rólam, mi a helyzet, noha nem vagyok butch. És sajnos elhagytam, úgyhogy most nem is hordok, csinálnom kell majd másikat.:( Szóval szerintem a legtutibb a gaydar:)
2013. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!