Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek, leszbikusok, biszexek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, leszbikusok, biszexek! Mennyi időbe telt elfogadni a másságotokat?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Én kora tizenéves korom óta tudom, hogy a fiúk vonzanak. Sosem volt probléma így elfogadni magam.
2010. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
3 óra, 12 perc, 23 másodpercbe
2010. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
...nemtom mivel én pedo wok ezért én nemtom milyen lehet biszexnek lenni, de ha másságott akarsz...xD
2010. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
15:01,14:00: a kérdés komoly, ha nem tudsz felnőtt ember módjára válszolni megtennéd, hogy nem írsz?
2010. ápr. 24. 14:10
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Hát én már vagy 2 éve tudom h nemcsak a csajok teccenek meg már voltam is fiúval de sztem még mindig nem tudtam teljesen elfogadni :S Lehet h soha nem is fogom tudni.

16 bi F

2010. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Egyelőre örlődők.

Sajnos szüleim túlságosan kedvelték/kevelik a szexet, s az egész gyermekkorom arról szólt, hogy ki voltam téve ilyen hatásoknak részükről. A palettáról már csak az hiányzott volna, hogy megerőszakoljanak!


Anyám próbált belém nevelni rengeteg gátlást. Sikerült is neki, rá se tudtam nézni lányokra! Jött a tinédzserkor, szembesültem vele, hogy meleg vagyok. Nem volt nyomasztó, de mivel senki nem érdeklődött szexuálisan, így nem volt ezzel gondom, nem is tettem ki a kirakatba, mert magánügynek éreztem.

Aztán anyám részéről kiderült egy iszonyatosan ronda dolog, s teljesen összetörtem. Egy világ omlott bennem össze. Túlléptem, s elfogadtam, hogy a lányok nem olyanok, mint ahogyan ő próbálta belém nevelni: védtelenek, törékenyek akiket szeretni kell, de a szexet nem akarják, nem szeretik. Aki mégis, az meg rib@nc.


Valamikor 17 éves voltam, amikor azt álmodtam, hogy megkettyintem az egyik lány osztálytársamat... Akkor már tudtam, hogy valami zizi van.

22 éves vagyok. Kapcsolatom még nem volt sem nővel, sem fiúval. Egyelőre várom, hogy kiröppenhessek itthonról.


Szexuális vágyaim vannak, de mivel családi háttér miatt nem merek ismerkedni senkivel (sem nővel, sem férfival) ezért nem igen tudok ellene tenni. Vannak szexuális álmaim, ezeknek 70%-a szól nőkről, 30%-a férfiakról. Ebből gondolom azt, hogy heterónak "indultam", csak a szüleim miatt váltam azzá, ami.

Egyedül érzem magam, s félek. Félek attól,hogy ha nőbe szeretek bele, akkor emiatt elhagy, nem kellek majd neki. Férfiba nem szeretnék szerelmes lenni, mert amilyen szerencsém van, akkor biztos heteró lenne a "szentem".

2010. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

14:39:

Szegénykém. Küldök egy virtuális ölelést :D Szerintem szimpla bixesz vagy, kéne egy jó

pszichológus aki rendbeteszi a lelkedet...

2010. ápr. 24. 14:58
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

14 éves korom körül már feltűnt, hogy néha szépnek tartok más lányokat is, és nem csak amolyan irigység-féle érzéssel. Akkoriban még nem volt tele a TV a mássággal, vagy csak én nem néztem eleget a TV-t, nem tudom. De akkor még nem értettem. 16 voltam, amikor rájöttem, mi van velem. Kiakadtam, mert legalább szexuális identitás terén szerettem volna átlagos lenni (egyébként hajviseletben, hasonló dolgokban szeretem, ha nem vagyok tucat, vagy csak kicsit eltérek az átlagtól). A barátomnak 1 hónap után mondtam el, ő rögtön elfogadta. Nekem a mai napig nem sikerült, pedig vannak biszexuális barátaim, és őket teljes mértékben elfogadtam. Csak valahogy a saját másságomat nem megy.

19/L

2010. ápr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

"Szegénykém. Küldök egy virtuális ölelést :D Szerintem szimpla bixesz vagy, kéne egy jó

pszichológus aki rendbeteszi a lelkedet..."


Köszi. Már "ugrásra" készen állok...

Mármint a pszichológusra. :)

2010. máj. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
67%
Debreceni voltam 20 éves mikor elmondtam a családomnak,hogy biszex vagyok. Emiatt kitagadtak,megaláztak, majd kidobtak a lakásukból. Most Pécsen élek, és igazából nem is bánom, mert lényegében minden rendben van az életemben. Van lakásom,munkahelyem valamint pasim/csajom(attól függ kit szedek fel).
2010. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!