Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Ti ezt így bevállalnátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti ezt így bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Csupán kíváncsiságból kérdezem!

Ha egy srác,kivel randiztok,bevallaná,hogy biszexuális,sok pasival volt dolga,és ő volt a passzív,tehát őt dugták,akkor

mehetne tovább a randi,mintha misem történt volna,vagy nem szeretnétek az illetővel tovább ismerkedni?

Esetleg félnétek hogy elkaptok valamit,vagy bátran belevágnátok?

Csak mert azt hallom,hogy a biszex pasik nagyon menők a lányok szemében.

Ez mennyire igaz?



2013. jan. 17. 11:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kb semennyire. A biszex pasik a homok-nál menők.
2013. jan. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nagyon szeretnem kéne a személyiségét, hogy ezek után vele maradjak. szerintem a lányok meg nem szeretik a bi pasikat.
2013. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy menők, isten óvjon tőlük!


Félreértés ne essék, nekem semmi bajom sem a biszexuálisokkal, sem a homoszexuálisokkal, de én heteroszexuális nőként csak heteroszexuálisan férfiakkal tudok kapcsolatot elképzelni.

Képtelen lennék férfinek tekinteni valakit onnantól kezdve, hogy ez kiderül.


Nem tehetek róla, de ahogy vizuálisan elképzelem magam elé a dolgot, hát, ne csodálkozzon senki, ha ettől a nők nem nedvesednek.

2013. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

"Csak mert azt hallom,hogy a biszex pasik nagyon menők a lányok szemében."


Ezt hol halottad?

Szerintem aki mondta,vagy meleg,vagy biszex volt!

Egy normális lány a heteró pasikra bukik!

2013. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Attól biztos tartanék hogy elkapok valamit, meg hát azért furcsa lenne. De nem kapnék sikítófrászt. Nem tudom:S Nem hiszem hogy örülnék.
2013. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom,és igen,egy meleg mondta,hogy sok lányt ismer,aki biszex pasival jár,nagyon menők az ágyban,odavannak értük.....gondolom csak meleg védő kampány volt.....
2013. jan. 17. 12:01
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmivel sem menőbbek mint a hetero férfiak,. sőt..

Én nem vállalnám be így sem.

2013. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%

Ne haragudj, de te hány éves vagy? Mert szerintem nagyon fiatal, ha olyan körökben mozogsz, ahol ez esetleg menő lehet....

Egy nőnek igazi ízig-vérig férfi kell, aki keményen megmutatja a nőnek mi is az a szex, nem olyan "férfi", akit ki tudja hány pasi hágott már fenékbe.....

2013. jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Nem mozgok olyan körökben,itt a gyakorin olvastam,hogy egy ember azt állította,hogy a biszex pasik menők,és ellenállhatatlanok sok lány számára......

2013. jan. 17. 12:19
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom ki talál ki ilyen hülyeségeket.
2013. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!