Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Ti ezt így bevállalnátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti ezt így bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Csupán kíváncsiságból kérdezem!

Ha egy srác,kivel randiztok,bevallaná,hogy biszexuális,sok pasival volt dolga,és ő volt a passzív,tehát őt dugták,akkor

mehetne tovább a randi,mintha misem történt volna,vagy nem szeretnétek az illetővel tovább ismerkedni?

Esetleg félnétek hogy elkaptok valamit,vagy bátran belevágnátok?

Csak mert azt hallom,hogy a biszex pasik nagyon menők a lányok szemében.

Ez mennyire igaz?



2013. jan. 17. 11:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"Sok fiatal biszex srácot ismerek, szeretik őket a csajok és állítólag az ágyban is jók. Neked mások a tapasztalataid, talán más környéken laksz, ennyi...:)"


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__38..


Itt olvastam,csak hogy tiszta legyen,hogy nem én találtam ki.

2013. jan. 17. 12:31
 12/19 anonim ***** válasza:
56%

Hogy lehet ez alapján megítélni, hogy jók az ágyban???

Ez egyáltalán nem attól függ....ebből is látszik, hogy még nagyon gyerek vagy.....

2013. jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vetném meg. Ha volt ilyen tapasztalata, hát volt. Lehet egyeseknek undorító, de attól még nem lenne kevesebb emberileg az én szememben.

20/L

2013. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Engem csak akkor nem zavarna, ha nem éreznék nagyon komolyan iránta, és nem terveznék komoly kapcsolatot és ezt mindketten tudjuk. Emellett "követelném" hogy vizsgálják ki nemi betegségekre, ha oda kerül a sor.
2013. jan. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Emberileg tényleg nem lenne kevesebb az én szememben se, de nem tudnék rá úgy férfiként nézni. Elég sok meleg és biszex ismerősöm van, nagyon szeretem és tisztelen őket emberként, de férfiként nem tudnák rájuk nézni. Sőt már ahogy hozzáér az emberhez pl egy ölelés kapcsán már abból érzem a különbséget.
2013. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

ma 12:47


egyetértek veled,nekem is van egy bi unokatesóm,nem vészesen,de azért elég nőies mozdulatai,megnyilvánulásai vannak,én nem hinném hogy egy nőnek ez izgató lenne,persze nyilván nem kell őket üldözni,utálni,de maradjanak csak meg a melegeknek.

2013. jan. 17. 13:03
 17/19 A kérdező kommentje:

de nem tudnék rá úgy férfiként nézni.


nem is férfias,hogy két csávó dugja egymást!

tehát maximálisan megértem.

aztán meg menne a nőhöz,és bekapná a péniszét a csaj,úgy,hogy más pasi fenekében volt,mind tudjuk h sokan nem szeretik az óvszert......

2013. jan. 17. 13:05
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a biszexuális illetve meleg pasikkal. Azonban ha az én kedvesem elújságolná, hogy análisan nem szűz, sőt, rendszeresen volt efféle élménye, hát lehet, hogy kinevetném, és elküldeném. Nem tudnék egy olyan férfival élni, aki a saját neméhez is vonzódik. Szerintem mindig az járna szex közben a fejemben, hogy vajon vágyik-e a popsiszexre? :P
2013. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Persze úgy, hogy őt kényeztetik hátulról!
2013. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!