Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az, hogy a neten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a neten "megismert" biszex és leszbi lányok nem mernek találkozni? Amiatt, hogy a lányokhoz (is) vonzódnak? (nem hiszem) Vagy kamusok? Esetleg mind képre éhes faszi?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 23:43
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Lilla, üdvözöllek:)
2013. jan. 28. 23:52
 12/23 The Other ***** válasza:
80%
Lilla, sztem te hapsi vagy...
2013. jan. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
70%
Szia kérdező :D Te is pesti vagy fogadjunk :) Az messze van...
2013. jan. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
58%
The Other: Szíved joga hinni bármit, engem nem zavar.
2013. jan. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
talált, süllyedt:( te hol laksz?
2013. jan. 28. 23:54
 16/23 The Other ***** válasza:
87%

Mondanám, h bizonyítsd az ellenkezőjét, de úgyse tudnád. Pl. írd egy lapra, hogy "GYK én vagyok Lilla", de akkor tuti, h az egyik barátnődet kérnéd meg.

Szóval a nemed és orientáltságod hitkérdés :P

2013. jan. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
85%

The Other: Na igen, de ott az érme másik fele: Miért bizonygatnám? Nincs rá szükségem. Nem azért járok ide, hogy másoknak bizonyítsam ki vagyok.


Tudtommal elég őszinte vagyok, legyen szó bármilyen témáról ezen az oldalon. Néha még olyanokat is leírok, amit amúgy nem mondanék ki bárkinek... Hazudni felesleges, értelmetlen, nem juttat előbbre egy anoním oldalon.


Számomra ez az oldal már 4 éve nyújt szórakozást és nem nagyon emlékszem olyan pillanatokra, mikor hazudtam volna. Talán még az első 4-5 felhasználóm során volt egy-két kamu válaszom, de akkor még csak 15 éves körül voltam :D

2013. jan. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Pretty Ballerina ***** válasza:
Találkozáshoz meg meg kell ismerni a másikat jobban azért. Amúgy meg nem vagyok kamus.
2013. jan. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Kérdező: Baranya megye :)


Amúgy én is csak nemrég kezdtem el járni egy ilyen helyre, ahol leszbikusok/melegek is vannak. Nekem tetszik a hely, nagyon barátságos és tényleg úgy érzem ott magam, hogy nincs mitől tartani. Normálisak az emberek nagyrészt (egy-két kivétel van) és jókat lehet szórakozni... ismerkedni is ismerkedtem valakivel, bár nem jött össze a dolog, de voltak jó pillanatok :)


Szombaton megyek majd megint :D

2013. jan. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Az hogy ki kamu, ki nem, hamar eszre veheto.

En is eleg sok ido utan szoktam elmenni egy talalkozora. De ez csak azert van, mert parazok. :D Foleg ha nagyon tetszik a lany. :$:D Addig is tudhatja, hogy ki vagyok.:D Nem is szoktam kepeket kuldeni. Feszen bejeloljuk egymast, es akkor mindent lat rolam. Szoval nem mindenki kamu, aki nem megy el, elso kereskor a talalkozora.

20/L

2013. jan. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!