Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az, hogy a neten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a neten "megismert" biszex és leszbi lányok nem mernek találkozni? Amiatt, hogy a lányokhoz (is) vonzódnak? (nem hiszem) Vagy kamusok? Esetleg mind képre éhes faszi?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 23:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

azért nem mernek találkozni mert még maguk sem tudják mit is akarnak, vagy félnek, ..vagy fiúk xD

egyébként én az élőben ismerkedés híve vagyok. pontosan ezért, amit kérdésnek írtál. meg sokkal jobban szemügyre veheted élőben az érintett lányt, mint egyébként, képekről, előnyös helyzetben lefotózva, nem?

2013. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ismerek én is olyen lányokat, akik egy találkozóra sem voltak képesek eljönni, még ha közel laktak, akkor sem. Pedig ők nem fiúk voltak. Nagyon szeretnék már én is személyes találkozót, csak sokan annyira félnek ettől, vagy csak nem veszik komolyan az egészet. Nem tudom, hogy így hogyan akarnak párt találni. Én mernék találkozni, úgyhogy ha valaki szívesen megismerkedne velem, akkor írhat privátba! :) (Csak cicababák kíméljenek :)) 19/L
2013. jan. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Nah ez az... jobb az élőben ismerkedés, de hol (a melegbárokon kívül)? Azokban én sem vagyok járatos, meg idegenkedem is tőlük, de vhogy spontán nagyon nem akar összejönni, úgy tűnik. Nektek igen? :D
2013. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!