Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető, hogy leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy leszbikus lennék?

Figyelt kérdés
Szóval a rövid történet. 16éves vagyok lány, volt már barátom. Tavaly (amikor még 15 voltam) közel kerültem az egyik barátnőmhöz már régebb óta ismertem, nem is értem, hogy jött a dolog. De elég komolynak látszott 4hónapot együtt voltunk, de a szüleink rájöttek és eltiltottak egymástól. Ennek kb féléve. Azóta nem volt barátom, most lenne rá lehetőség (jól is néz ki a fiú, járni is akar velem stb.) de egyszerűen nem tudom megtenni, hogy mással vagyok. Úgy érzem még mindig Őt szeretem és Ő is így van vele. Fél év után újra felvette velem a kapcsolatot beszélgettünk, aztán az egyik este kiöntötte a szívét elmondta, hogy még mindig szeret stb. Szeretem, de nem akarok már vele lenni (szüleink miatt stb.) Viszont egyszerűen nem tudom megtenni, hogy mással smároljak stb. Szerintetek leszbikus lennék? Előtte volt már barátom és más lánnyal se tudnám elképzelni magamat ( de azért megnézem őket). Köszi, hogy végig olvastátok.
2010. márc. 7. 09:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
igen
2010. márc. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
szeritem is
2010. márc. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

akkor sztem inkább biszexuális vagy..mivel azért pasik is belekerülnek a képbe...

ha el akarod felejteni ..ami sztem nagyon helyes akkor próbáld meg a sráccal..és ne gondolj a csajra..

nem véletlen az ádám-éva sztory...

2010. márc. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Elég fiús lány vagyok és kissé össze zavart az is, hogy most kiöntötte a szívét. Szeretem, de ezt titkolom előle. És anno mikor vége lett megígértem a szüleinek, hogy ha keres lerázom, mert nem akarom, hogy baja legyen. (eléggé érdekesen kezelték a szülei meg érdekesen nevelik... nem igazán tudták elfogadni)
2010. márc. 7. 10:04
 5/21 anonim ***** válasza:
én se nagyon fodagnám el...elmondom...
2010. márc. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Elhiszem szüleimnek sem tetszett de nem tehetek róla :S Én küzdök ellene és próbálom tartani azt amit megígértem. Azt mondták én vagyok az okosabb nekem legyen annyi eszem, hogy visszautasítom. Bár Ők szerintem fel se fogják, hogy ez nekem milyen nehéz. Találkozni akar velem, de már nem tudok mit kitalálni, mert tudom, hogy rám mászna és nem tudnék ellenállni. :S
2010. márc. 7. 10:08
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
a szüleitek nem dönthetik el helyettetek, hogy ki iránt éreztek szerelmet
2010. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretem, de nem akarok már vele lenni (szüleink miatt stb.)"


ha ennyi miatt nem akarsz vele lenni, akkor nem is szereted igazán...

egyébként az nem jelent semmit, hogy volt már fiúd... az a lényeg, hogy szerelmes voltál-e már fiúba (mert sajnos sokan vannak, akik összejönnek fűvel-fával úgy, hogy nem is szeretik... aztán meg sír a szájuk... annyira nem értem az ilyet :S).

ha voltál, akkor biszex vagy. ha még nem, akkor nem tudni, mert még fiatal vagy, bármi lehet...

2010. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Bisexuális vagy. Szerintem próbáld meg a sráccal, aztán később mikor idősebb vagy, és a szüleid sem lesznek már a képben, akkor el tudod dönteni, hogy mitől vagy igazán boldog.
2010. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok vele lenni mert az Ő szülei nagyon rosszul bántak vele miattam. Még az is felmerült, hogy elköltöznek itt hagynak mindent. Meg verték Őt emiatt. Szerinted mit csináltam volna? Kémkedtek utánunk, hogy találkozunk-e.
2010. márc. 7. 10:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!