Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az elképzelhető hogy egy 30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elképzelhető hogy egy 30 körüli leszbikus nőnek esetleg bejönnek fiatalabbak? Mondjuk 18-20 éves?

Figyelt kérdés

Van itt ilyen esetleg? Vagy 18 körüli lány aki érzett már valamit idősebb nő iránt? Mit csináltatok?

Én ebbe a helyzetbe vagyok.. 19 vagyok a nő meg 33.. Azt tudom hogy leszbikus. Nem tudom lehet-e esélyem.. Facebook-on rám írt mert be jelöltem és megkérdezte hogy honnan ismerem én meg azt írtam hogy láttam xy helyen és nagyon szimpi volt ezért jelöltem be. (elősször nem tudtam hogy ezt így nem gáz-e hogy leírom neki egyből mert hogy mit szólhat majd hogy van köztünk jó pár év én meg ilyet írok neki..) aztán írt vissza hogy nem baj hogy bejelöltem meg hogy "bocsi rossz az arc memóriám" + mosolygósfej aztán írtam még neki meg is nézte de nem válaszolt... mit írhatnék neki? hogy ne tűnjön nyomulásnak anyira. csak úgy zavar hogy megnézte és nem válaszol..

Azon kívül hogy felejtsem el valami tanács? Vélemény?



2013. máj. 18. 14:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ja csak így elég nehéz meg tudni hogy vissza se írt meg még ha el is kezdünk beszélgetni akkor is milyen lenne ha a szexuális beállítottságáról kérdezem. Mindenkép még egyszer rá akarok írni, ha arra se válaszol akkor hagyom.. Nem tudom ez így jó szöveg lenne-e? "bocsi mondtam valami rosszat?? csak mert láttam hogy elolvastad és nem írtál vissza"
2013. máj. 19. 09:54
 12/20 anonim ***** válasza:
Heh... szóval nem is biztos, hogy leszbikus. Na akkor innentől kezdve még reménytelenebb a helyzeted... nagyobb az esély arra, hogy hetero, csak így alakult az élete.
2013. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Szép csaj, kétlem hogy ne lenne senkije.. Se gyereke.. Meg fb-n is elég fiús képei vannak, fiús dolgok érdeklik..
2013. máj. 19. 13:44
 14/20 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg amíg válaszol, lehet, hogy csak nem volt eddig ideje írni. Nálam olyan is előfordul - ha elfoglaltabb vagyok -, hogy néhány nap múlva válaszolok egy levélre, függetlenül attól, hogy kitől kaptam.

19/L

2013. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nekem is az idősebb nők jönnek be. 15 voltam, amikor beleszerettem egy 27 éves nőbe. Most vagyok 22 de a saját korosztályomból ritkán tetszik meg valaki, inkább a 25-30 körüliek.


Szerintem egyébként ne írj neki most, várj egy kicsit, hogy mit válaszol. Addig nincs nagy baj amíg nem töröl le.

Sok sikert!

2013. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
de nem az hogy még meg se nézte.. kijelezte a fb hogy elolvasta de 2 napja nem ír.. most tegnap írtam neki még egyszer de azt még nem olvasta el.. szoval várok most..
2013. máj. 20. 09:23
 17/20 anonim ***** válasza:
Mit írtál neki?
2013. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
hogy "most látom hogy elolvastad amit írtam de nem írtál:/ mondtam valami rosszat?"
2013. máj. 20. 18:12
 19/20 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? Válaszolt? :)
2013. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Trükk: facebookon ha létrehozol egy csoportot, amibe csak őt dobod bele, akkor idővonalon megosztáskor ezt a csoportot kiválasztva csak ő látja, amit megosztottál, de nem tud róla, hogy csak vele. Vagy fenntarthatsz egy csoportot külön azoknak, akikkel leszbi téma teljesen oké, és a postjaid láthatóságát természetesen megfelelően beállítva tökéletes a dolog. Így azért könnyen nyilvánvalóvá tehető az érintettek előtt, hogy mire buksz.
2013. máj. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!