Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha a barátnőm legjobb barátját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm legjobb barátját leszoptatom akkor megcsaltam a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Tehát a barátnőmnek gyerek kora óta van egy bisex legjobb barátja. Én mindig is szerettem volna ha egyszer leszop egy pasi mert úgy gondolom hogy csak egy fiú tud igazán jól szopni mivel tudja pontosan hogy saját magának mi a jó. Én nem vagyok bisex el sem tudom képzelni hogy engem seggbe rakjanak, de szívesen leszopatnám magam egy pasival. A srác benne lenne, mondtam a barátnőmnek is viccesen hogy majd leszoptatom a haverját, de szerintem nem vett komolyan. Szerintetek? 21/F

2014. febr. 10. 12:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
58%
Ott a pont,buzzancs vagy de minimum biszex bár hogy magyarázod. Csííírrraaaa!! :D
2014. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok homo mint írtam nincs rá hajlamom. Az hogy leszopatnám magam egy másik pasival csak mert hogy kíváncsi vagyok az szerintem nem azt jelenti hogy homo vagyok. Eddig több barátnőm is volt, nekem egyszerűen laza a felfogásom ilyen téren és én nem nézem nagy dolognak. Egyszer élünk miér ne próbálnánk ki minél több jó és új dolgot? yolo
2014. febr. 10. 17:22
 13/13 anonim ***** válasza:
40%
Ne foglalkoz a többiekel nem vagy meleg sem biszex sok hetero ismerőst ismerek aki kiprobálta milyen nincs ebben semmi.akkor lennél meleg vagy biszex ha vonzodnál a férfiakhoz
2014. febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!