Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Melegek ti melyik fajta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek ti melyik fajta síkositót szoktátok használni? Hol szerzitek be?

Figyelt kérdés
A durex termékeiről nem hallotam túl sok jót és egy szex shop kínálatában meg elveszik az ember. Tudtok valami jót ajánlani?

2014. márc. 14. 08:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont durex play-t használunk. Van az a nagyobb kiszerelésű, amit masszázsgélnek is lehet használni, eddig nagyon bevált :) Sikáig elég és hatékony is. Egy nagy hátránya van: 2000 alatt nem nagyon lehet kapni(hacsak nem akciós). Szexshopban egyszer sem vettem, mert azok még drágábbak. Tehát én inkább ajánlanám :) Remélem segítettem!
2014. márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ftf1983 ***** válasza:
100%
Én nem igazán szeretem a Durexet sem gumiban, sem síkosítóban. Ha a passzív ragaszkodik hozzá, akkor azt használjuk. Amúgy én egy nagykerben szoktam venni olyanokat, amiket máshol még nem igazán láttam. Legutóbb egy bio síkosítót vettem, ami színtelen, szagtalan és természetes alapanyagokból van. Amúgy meg egy szexshopban kérd az eladó segítségét. Amúgy nekem még az AquaGlide is bejött.
2014. márc. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
használj kerek kék lapos dobozos nívea krémet. az is beválik ilyen alkalmakra. esetleg babaolajat, ami szinte minden boltban kapható, meg a nívea is.
2014. márc. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
kizárólag jó minőségű sikosítót szabad haználni, nem baj, ha drága, mert sokkal tovább is kitart, mert nem kell annyit használni belőle. és szilikon alapú ajánlott anális szexhez. én SWISS NAVY márkájút ajánlom
2014. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ftf1983 ***** válasza:
100%
Óvszerhez csak vizes alapú használhat arra figyelni kell!
2014. márc. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem, az a heteroknál van, mert a szilokonos kárt okozhat a gumiban, de análishoz a szilikonos ajánlott, mert annak tovább tart a hatása, a vizes elpárolog és már nincs hatása
2014. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Swiss Navy-t ajánlom. Blackdreamben lehet vásárolni.


F28

2014. márc. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ftf1983 ***** válasza:
100%
Szóval szerinted nem gáz, ha anális szexnél károsodik az óvszer és mondjuk emiatt elszakad? Mondjuk tény, gyerek nem lehet belőle... vagy Te alapból úgy gondolod, hogy a melegek csak gumi nélkül dugnak vagy dugjanak? Érdekes, mert én csak vizes alapút használtam mindig is és sose volt gond, hogy elpárolgott volna és a passzívnak kellemetlenné vált volna a szex...
2014. márc. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
hát én meg mindig szilikonost használok, de még soha nem lyukadt ki a gumi tőle :D
2014. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

egyébként nincs iagazad, a szilikonos sikosító nem teszi tönkre a gumit: [link]

ráadásul higiínikusabb is, mert ott a baktériumok nem élnek meg a szilokonban, ellenben a vizes alapban szaporodnak

2014. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!