Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, akinél így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akinél így szóba jött h esetleg ő és én, és nem zárkózott el a gondolattól, mégis eléggé passzív. Hogy lépjek?

Figyelt kérdés

Valahogy fel lett ez hozva, és azt mondta h majd még beszélünk erről, de még korai ez a téma, annyira még nem ismer. Azóta beszélgetek vele - neten... ja tudom, hogy így cink, de most nagyon vizsgáim vannak, majd most akarnám vhová elhívni - de nem látnám, hogy érdeklődne. Hogy kelthetném fel jobban a figyelmét?


Mármint eddig oké, kedves cuki voltam, meg minden, de most kéne egy olyan tall, amin lehetne szintet lépni. A vacsi cinkes, tán kávézás, vagy állatkert, de igazából fo...félek, hogy vmit elcseszek :DD


2013. máj. 17. 19:12
 1/2 A kérdező kommentje:

lehet h most is arra várt, hogy majd én hívjam már el úgy vhová? vagy csak simán mégse érdeklem őt úgy?


mert attól félek h ha elcseszem akkor szóba se állunk egymással többé :S mert h ciki a helyzet, értitek

2013. máj. 17. 19:13
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nyugodtan hívd el..mondjuk egy séta is megfelelne,hogy beszélgessetek ezzel jobban megismeritek egymást:)
2013. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!