Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lelkis, érzékeny biszex fiúk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkis, érzékeny biszex fiúk, pasik, ti lelkileg, hogy kezelitek a másságot? Sikerül megértetni lánnyal, hogy mi a helyzet?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok és egyre kevésbé tudom ezt kezelni magamban, sokáig csak lányokkal próbálkoztam, egy ideje csak fiúkkal, de hiányoznak a lányok is, de nem nagyon tudok hazudni és biztos levágják, hogy mi a helyzet és ez baromira frusztrál. Magamban nagyon nehezen tudom ezt lekezelni. Fiúra és lányra is vágyom

2014. ápr. 19. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Én vodkával szoktam kezelni.
2014. ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

nem tudom elképzelni ezt a biszex dolgot...


Megdugom a csajt, majd előre hajolok és seggbedugnak?

Vagy ott is én vagy a 'srác' és igazából mindegy, hogy hova teszem?

Én ezt nem értem.

2014. ápr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
valószínűleg azért nem érted, mert nem vagy biszex, én viszont pont erre vágyom
2014. ápr. 29. 08:01
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Sorry mate. A homokosokkal nincs bajom, ők azt szeretik és látszólag jól meg is vannak. Én ezt a biszex dolgot nem tudom felfogni. Pl. tetszenek a kicsit seggesebb, szép arcú, vastagajkú barna lányok, mondjuk, hogy az ideálom. Erre mellettük tetszenek a kigyúrt férfiak is? wtf!

Én ezt inkább úgy képzelem el, hogy neked mindegy hogy mije van, nem vagy finnyás. Ezzel nem tudok mit kezdeni.

Na mindegy, gondolom úgysem kell megértenem.

2014. ápr. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos én meleg vagyok, eltartott egy ideig amig elfogadtam :D a te dolgodat értem is meg nemis :D és a heteroknak is ezzel van a bibi h nem értik hogy most mi kell nektek. Viszont én utánna is olvastam a dolognak. Az a helyzet, hogy általában ez egy padhelyzet, de mindenki másképpen, másarányban kívánja az egyik nemet. Van aki biszexnek valja magát de jobban kívánja a fiukat, van aki fordítva. Szóval más-más a dolog. Én az általam olvasott tanulmányokból is értve ez elvileg kialakult volna. Ugy kell elképzelni, mint egy libikókát, hol itt hol ott. De egyszer ez megáll, mert megunod :D és ahol éppen vagy az lesz. Persze ezt magadban lekell rendezni, nemugy lesz, hogy egyik este lefekszel és másnap te már csak valamelyik leszel :) Nem, ezt átkell értékelni, és aztán elhatározni magad. Neked sem jó ez, és ha lesz vagy van egy valaki akit szeretel és ő is viszont akk milesz?? De ezt magadban kell lerendezned, sok sikert és kitartást ;)
2014. ápr. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Magamban le tudom kommunikálni, azzal nincs gond, nyilván a fiúk irányába is, a lányokkal nem tudom mit kezdjek és merjek-e nekik erről beszélni. Vágyom mindkét nemre, de kapcsolatra is és nem tudom a kettőt összehozni normálisan.
2014. máj. 1. 05:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"és ahol éppen vagy az lesz."


Ez fszság. Ezt annyira sok szűklátókörű, dugópajtira vágyó meleg srác gondolja így, hogy az valami hihetetlen.

Aki szereti a kéket és a pirosat, az szeretni fogja öregkorában is, függetlenül attól, hogy vannak az életében szakaszok, amikor inkább kék, vagy inkább piros színek dominálnak a dolgai közt.


Ugyanez a helyzet a szexuális vággyal is. Nekem bejön a jobb pasik és a jobb csajok feneke is és nem csak libikóka szerűen. Szimplán, ha az utcán látok egyet, akkor elismerem. Ennek a kárát inkább az vallotta, hogy nálam kinézet terén mindkét nem esetében magasabban van a mérce.


Ideje lenne belátni, hogy a szexuális nyitottság nem annyira egyszerű és könnyen felfogható dolog, hogy azt két szóval (hetero/homo) le lehessen írni. Sőt, többnyire a szexuális tapasztalat és éhség mértékének növekedésével jellemzően a biszexuálisok aránya is hatványozottan növekszik a monoszexuálisokhoz képest. Ezt bizonyítja a Kinsey-skála is.


Szóval igen, fogalmazhatunk úgy, hogy nekem tökmindegy a partner neme és csak a szex mivolta számít. Az ókori rómaiak és görögök esetében ez nem volt idegen gondolatsor, csak a mai "túlfejlett" társadalmunkban, ahol mindenki alkotmányos jogának érzi, hogy a másik ember ágyába dugja a csúf, nagy orrát.

2014. máj. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! köszönöm! nagyon kevesen értik meg, mi a különbség a meleg és a biszex között, bevallom én se nagyon tudom ezt még megfelelően kezelni, néha melegnek érzem magam, néha meg barátnőt szeretnék, de egyszerűen félek, hogy mi van, ha kiderül, hogy a farokra is vágyom.
2014. máj. 13. 17:07
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából ugyan az, mint egy konzervatív hetero kapcsolatban, ahol a nő tudja, hogy a férje nem csak irányába nyitott szexuálisan, hanem minden ellenkező nemű felé.


Semmivel nem jogosít fel jobban a megcsalásra, hogy biszexuális vagy, mint az, hogy szereted a szőkéket és a barnákat is.

2014. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!