Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Patt helyzet. Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patt helyzet. Mit csináljak? Lelkileg kicsit le vagyok amortizálva. Tényleg senkire sem féltékeny? Tipp?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, barátom 21. 7hónapja járunk

a 7végét vagyis a péntek estét náluk töltöttem, tegnap este pedig ő aludt nálam.

Tegnap este leugrott a boltba, addig az apjával maradtam otthon aki enyhén piás volt...és felhozódott barátom volt nője, már nemtudom hogyan. És mondom hogy "Igen jó hogy végre nem keresi meg és nem zaklat minket, és megértette hogy vége" (a kiscsaj 16éves és átverte a barátomat, nemis jöttek ki jól állitólag és utána mikor már jártunk barátomnak még irogatott a lány...)

És mondja az apja hogy igen jó...és mondja hogy hát gáz volt a lány. Mondom halkan hogy "Volt benne pozitivum is?" Ezt azonban költői kérdésnek szántam.

Az apja elkezdett áradozni a lányról, mondta hogy rettentő okos volt, és ez ritka, meg hogy nagyon jó suliba jár és hogy versenyt nyert meg minden...döbbenten ültem és néztem rá, és csak mondta mondta.

Szolni akartam hogy köszönöm elég, de folytatta hogy "És mikor nyaraltak külföldön tökjól megvoltak bár ugyebár a fiam már megbánta a multat és az utat, de jól megvoltak " erre én"Nekem nem ezt mondta" erre ő "ja biztos csak kiszinezte neked a sztorit hogy ne essen rosszul, de boldogok voltak."


És még sorolhatnám agyon dicsérte a csajt. Rettentő hülyén éreztem magam, mert barátom elmondta nekem mikor kereste a lány hogy a nyaralás alatt is vitáztak, és nemvolt jó a kapcsolatuk ....ezért is lett vége többekközött. És a másik meg hogy az apja sem birta a lányt, ezt az apja is mondta nekem.


Végül felálltam és otthagytam az apját. Barátom kérdezte mibajom, elmeséltem neki nagynehezen, és nagyon mérges lett hogy az apja összevissza kavar holott nemis tud egy csomó dolgot mert neki semmit sem kötött az orrára, és nekem mondja az ő hülyeségeit és rendesen ugy jön le mintha barátom hazudott volna nekem végig....


De mondtam neki, hogy ne mondja vissza az apjának beis volt rugva nem akarok balhét köztük.


DE nagyon rosszul esett amiket az apja mondott, azthittem kedvel engem, de ahogyan a lányt agyondicsérte enyhén célzott rá hogy nekem fele annyi eszem sincsen. (Bár már leérettségiztem és jó is lett) Meg enyhén éreztette velem hogy mivan....


Nagyon elkenődtem, rólam tudni kell hogy féltékeny tipus vagyok, és kevés az önbizalmam ezek után már egy senkinek érzem magam. És tudom hogy néz ki a lány, mert láttam róla képet neten és ....hát....fura olyan nagyon fiús és zsíros hajú-pattanásos. mindegy...

Bartom nemis tartja vele a kapcsolatot amugy, utálja. DE az apja mindig a csajjal húzza meg ilyenek, holott barátom nem 1x szolt már neki, h álljon le. Mindig ezt hallgatom....



A másik, jövünk haza kocsival és dumálunk barátommal és elmondta hogy ő sosem féltékeny rám :O De tudni kell hogy a haverja flörtöl velem focimeccsek alatt,holott van nője, de érdekes neki ez nem tünik fel.

És egy másik barátja meg a barátom füle hallatára tette nekem az ajánlatokat, holott nem öltözök ÚGY.

És barátom nem féltékeny senkire.... és emiatt mégjobban úgy érzem hogy nemis számítok neki... ha szeretek valakit kicsit féltékeny vagyok rá... de ez:S


EZ KOMOLY HOGY SENKIRE SEM AZ????Nekem meg itt ez az exes szitu, tök rosszul esik:( nagyon önbizalomhiányos lány vagyok, nem tartom magam sem okosnak sem szépnek, és úgy érzem azzal hogy nemis féltékeny senkire nemis érdeklem úgy mint ő engem. az exes meg a másik....:(


SZERETNÉM KIDERITENI TÉNYLEG NEM FÉLTÉKENY-E SENKIRE... TIPPP? KÉRLEK SEGITSETEK NEKEMIS JÓL JÖNNE 1KIS ÖNBIZALOM.


2011. okt. 23. 18:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Tipikus női logika. Kérdezel valamit, aztán megsértődsz mert őszinte választ kapsz...
2011. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Sziaa

Az én barátom sem féltékeny típus, ne aggódj. Vannak ilyen pasik. :) Magabiztosak.

Ők nem ilyenek na bumm.

El szokott vinni találkozni a barátaival, velük se foglalkozik mikor megdícsérnek meg beszólogatnak ilyen félreérthető dolgokat. Tudja, hogy őt szeretem, ő is engem, imád mert kimutatja, szóval feleslegesen meg nem görcsöl. 3 éve vagyunk együtt.

Apucival ne foglalkozz, veled van a pasid, nem az exel... amúgyis, mindenkinek voltak vannak vagy lesznek ballpései párkapcsolat téren. Neki is volt, el akarja felejteni és veled akar lenni. Ne görcsölj.

21L

2011. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

a kérdést halkan tettem fel az apjának mondhatni magamban dünnyögtem, ő meg minimum 20percig beszélt a lányról, elég lett volna egy igen vagy egy nem. Szerintem ez kicsit fura...nekem rosszul esett, de örülök hogy nektek nem esett volna rosszul.


A barátomról meg annyit, hogy olyan nincs hogy járok valakivel érzek iránta és senkire sem vagyok sem irigy sem féltékeny, magyarul nemis fél attól hogy elveszitheti a párját? Olyan nincs...márpedig ennyit érek, kb semmit. Mert olyan jelentéktelen vagyok hogy a barátom senkitől sem félt.

2011. okt. 23. 18:16
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
B.zmeg már bánom hogy elolvastam. Mennyi hülyeséget összeírtál itt. Szerintem amúgy nem vagy 100-as.
2011. okt. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

de kérlek, tudom el fogtok itélni de egyetlen 1x hadd teszteljem le valamivel hogy féltékeny-e vagy sem. Csak 1 teszt lenne, hogy megnézzem igazat mondd-e, vagy csak a szája nagy.


Fontos lenne, hogy mennyit jelentek neki.

Kérlek segitsetek.

2011. okt. 23. 18:17
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Na mondom én hogy nem vagy 100-as. Leteszteled lesz valami. AZtán még jobban kétségbe esel aztán megint kitalálsz valamit.....
2011. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
jó szídjatok ti is akkor...köszönöm szépen. nem azt kérdeztem milyen vagyok hanem azt kértem hogy segitsetek. EZ AZ OLDAL ERRE VALÓ!
2011. okt. 23. 18:19
 8/18 anonim ***** válasza:

Aki alapból nem féltékeny, az általában véget vet a kapcsolatnak, ha meginog a bizalom (ha rájön, hogy oka van féltékenykedni, akkor nem vacakol a hazug emberekkel).


De ha szerinted "NEKEMIS JÓL JÖNNE 1KIS ÖNBIZALOM", akkor tedd csak kockára az egyébként elvileg jól működő kapcsolatod. Mindenki úgy ba***a el az életét, ahogy akarja.

2011. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
kedves utolsó rengeteg dologban hazudott már nekem, nekemis megingott már a bizalmam benne. Neki is járna az hogy észbe kapjon hogy mégis ez milyen érzés
2011. okt. 23. 18:23
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem, hogy jön az apja sztorija ahhoz, hogy a srác féltékeny-e vagy nem..


Ez egy baromság, ez a "SZERETNÉM KIDERITENI TÉNYLEG NEM FÉLTÉKENY-E SENKIRE". Senkire? Te vagy a barátnője, azt mondod nem féltékeny. kire legyen még féltékeny?


Ha az önbizalmad a srác féltékenységén múlik, az elég gáz.

2011. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!