Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen tapasztalatotok van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalatotok van két barátnő közötti "több"-ről?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok esetben csak nagyon el tudja rontani a kapcsolatot...:/ de nem minden esetben igaz? van valaki jó tapasztalattal?

2014. máj. 25. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtök többet érez a másik iránt?
2014. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem minden esetben igaz. A legelső, legszenvedélyesebb kapcsolatomat is a barátnőmnek köszönhettem, inkább akkor van gond, akárcsak hetero kapcsolatban, gondolom, ha az egyikük képtelen 'komolyabb' érzelmeket táplálni a másik iránt, és az ebből fakadó egyetértés nem születik meg közöttük. Jelenleg ebben a helyzetbe vagyok. Az illető állítása szerint el tudná a jövőjét képzelni mellettem, én viszont nem érzem ennyire mélynek a kapcsolatunkat, hogy rózsaszín álmokat dédelgessek vele... nem is olyan rég elkövettem a hibát, igaz "nem szándékosan", hogy kiakartam őt használni szexuálisan, mondanom se kell, most nem a legfényesebb a kapcsolatunk. Bár még csak szünetről van szó, de remélem minden megoldódik. 23l
2014. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát, mondjuk nem egy egyszerű történet xDD én már túltettem magam rajta szerencsésen, és tudok csak simán barátként tekinteni rá, mivel heteronak vallja magát, mindig van barátja is. de az utóbbi időkben megtudtam ezt azt...persze nekem nem lenne túlzottan ellenemre ha lenne valami...csak nem tudom mennyit ártana a már egész jól felépített kapcsolatnak. és azért tönkre vágni meg nem akarom annyit szerintem nem ér meg.
2014. máj. 25. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több éves legjobb barátságból lett kapcsolat. 4 éve vagyunk együtt. :)
2014. máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!