Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Licsilili kérdése:

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Tizennégy éves lány vagyok. Egy éve jöttem rá, hogy egyaránt vonzódok a lányokhoz, és a fiúkhoz is. Ezt már sikerült magamban elfogadnom, és együtt élni vele, ám a szüleim még nem tudnak róla. Nem homofóbok, elfogadják őket, viszont egyik beszélgetésünk során kiderült, hogy az egyik rémálmuk az, hogy a gyerekeik a saját nemükhöz is vonzódhatnak.

2014. jún. 30. 00:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

el kell mondani egyáltalán?


miért ők elmondják neked, h milyen pózban csinálják? mi a kedvenc pózuk? oráloznak-e?


sztem hagyd és kész, nem kell elmondani

2014. jún. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem 14 évesen nem kellene ilyesmiről beszélned a szüleidnek. Én 23 vagyok, de a szüleim semmit sem tudnak a szexuális életemről, szerintem nem rájuk tartozik. Van még jó pár éved ezzel foglalkozni. :)
2014. jún. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell bejelenteni.

Ha esetleg egy lánnyal alakítasz ki kapcsolatot, elég akkor beszélgetned velük erről.

Tudom, hogy hülyeségnek tartod, de ilyen korban sokan gondolják azt, hogy ők mások, lehet, hogy nálad is csak múló szeszély.

2014. jún. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Mi az anyádért akarod egyáltalán elmondami b+? Ezt sosem értettem. Mi az isten f sz közük van hozzá?
2014. jún. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy közük nincs hozzá, de velük élek, egy idő után feltűnne nekik, és az szerintem rosszabb, ha ők maguk jönnek erre rá
2014. jún. 30. 01:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"Kedves szüleim, véleményem szerint biszexuális vagyok." Szerintem ez egy effektív módja a közlésnek.
2014. jún. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
miért tűnne fel nekik? ha nem kezdesz el csókolózni egy másik csajjal előttük vagy tapizni vagy ilyesmi nem hiszem hogy nagyon feltűnne nekik...legyél elővigyázatos! de ha mondjuk otthon vagy egy lánnyal, akkor bezárod az ajtód vagy ilyesmi. csak rajtad áll hogy észre veszik vagy sem :) egyébként meg tényleg ne mondd el!
2014. jún. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mint szülő és mint egy biszexuális nő párja mondom, hogy a szüleidnek sem ehhez, sem más szexuális szokásaidhoz nincs közük, ne avasd be őket. Engem se érdekel, hogy a lányom melyik pózban szereti stb. A biszexualitás meg csak egy szexuális irányultság, nem egy életforma. (A leszbikusság teljesen más.)
2014. jún. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kovpet ***** válasza:
100%

"és az szerintem rosszabb, ha ők maguk jönnek erre rá"


Úgy beszélsz erről, mintha valami bűnt követtél volna el és arra jönnének rá.

Felesleges elmondanod szerintem is.

2014. jún. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

sosem értettem,hogy miért kell a sexuális orientációnkat mások (szülő,barátok,stb...) orrára kötni.

14éves vagy ez pont nem azaz időszak amikor ebben biztos lehetsz.ebben a korban még sokminden változhat,és késöbb is változni fog.

ha mindenképp elakarod mondani,akkor azt akkor tedd amikor már volt/van kapcsolatod egy másik lányal.

2014. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!