Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Melegek, leszbikusok! Titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, leszbikusok! Titeket ért valamilyen támadás (verbális és fizikai is), amikor felvállaltátok a másságotokat? Ha igen, akkor milyen? Kiktől jött?

Figyelt kérdés
Miket mondtak? Volt, hogy hátrányos helyzetbe kerültetek, csak azért, mert melegek vagytok? Én kb. 1 éve vállaltam fel, mindenki tudja rólam, eddig nem kaptam semmilyen rossz megjegyzést.

2014. jún. 12. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer leköpték a biciklimet :)
2014. jún. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Élőben sosem.

A neten noname senkik szoktak köpködni.. de azokat meg ki nem szrja le..:)

2014. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Én nem merem teljesen felvállalni, egyetemen senki nem tudja, nem akarom, hogy emiatt ne kapjak majd munkát....


Egyébként konkrét belekötés még nem volt, egy bolond bácsi közölte velünk (tényleg zakkant szegény öreg, csak kóborol a városban) hogy el kéne minket gázosítani.


Buliban voltunk még egyszer régebben, csupa hetero barátnővel, mikor a helyi menő csávók rákérdeztek arra, hogy együtt vagyunk-e, és vadidegeneknek azért nem fogom letagadni, mondtuk hogy igen.

És akkor elkezdték a szokásos idióta kérdéseiket, hogy melyikünk a fiú (-.-') meg hogy nem voltunk még rendes férfival meg ilyen okosságokat, nem nagyon akartak leszállni rólunk, de aztán odajöttek a biztonságiak hogy van-e valami probléma, úgyhogy eloldalogtak.


Egyszer meg éjszakai villamoson ültünk egy helyen ketten benyomorodva, valószínűleg látszott rajtunk, hogy együtt vagyunk, mert a mellettünk lévő bagázsból egy nagyon részeg fiú elkezdett óbégatni, hogy milyen igazságtalanság hogy az a szőke (ez voltam én még anno) azt a feketét szereti (ez meg a barátnőm becses megnevezése volt) de a haverjai aranyosak voltak, próbálták elhallgattatni, vicces volt :D


Szóval komolyabb dolog nem történt, de ez annak is köszönhető, hogy nem igazán vállaljuk fel utcán (szerintem).

2014. jún. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, a fiúk hülye szövegei annyira érint minket is. Nekem most nincs barátnőm, de sok érdekes szituációban voltam már. Engem mondjuk nem zavar annyira ez a kíváncsiság meg kérdezősködés. Úgy vagyok vele, hogy inkább kérdezzenek, legyenek kíváncsiak, mint hogy egyből azt mondanák, mint az az öreg pl. Ha kíváncsiak, akkor már nagyobb az esély az elfogadásra. Én pl. nyilvánosan semmit sem csinálnék, kézfogás se, tényleg semmi. Ha a kérdezősködő túl messzire megy, akkor már megmondom neki, hogy erre nem válaszolok, vagy ez intim. Amúgy szerintem is az a titka, hogy ha normálisan viselkedünk, akkor nem fognak kinézni.
2014. jún. 13. 05:07
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként az egyetemen az én esetemben sem tudja senki, mert nem vagyok olyan viszonyban velük, illetve egy teljesen más közeg, mint az enyém. Én külföldre készülök, úgyhogy nem érdekel az ilyen munka téma.
2014. jún. 13. 05:09
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Bi srac vagyok, egy-ket ismerosomnek mondtam csak el eddig.


Legtobbjuk eleg nyugodtan fogadta, kicsit kerdezgettek, hogy akkor most mi merre hogy, meg neha egyszer-ketszer aprobb hulyules is van belole, de semmi komolyabb. Mondjuk ehhez az is hozzatartozik hogy a barati korom elegge liberalis, es igazabol nincs is bajuk vele.



Nem hinnem hogy a mai vilagban ezert sok ember megtamadna, aki meg igen, az nem erdemli meg hogy baratnak nevezd :)

2014. jún. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Heteró pasik molesztálása-hát ha ezt támadásnak vesszük, gyakori. Egyszerűen nem értik a "nem" kifejezést, a "leszbikus" szó meg nekik egyenlő azzal, hogy felkérés keringőre.


Személyes támadás még nem ért, csak a kollektív, a média, társadalom részéről. De hát elég az. :P

2014. jún. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem ért, de én nem vállaltam fel, csak ismerősök, illetve család előtt.


Mivel tudtam magamról, hogy mi a helyzet már gyermekkoromtól kezdve próbáltam férfiasan viselkedni, ami persze pont fordítva sült el.

Középiskolában folyamatosan csesztettek. Lelökték a cuccomat a földre mikor testnevelés óra volt. Ezért nem szerettem a testnevelés órákat. Inkább felmentettem alóla magam, mert féltem bemenni. De volt, hogy hozzám vágtak egy szendvicset is. A beszólogatásokat egy fiú intézte hozzám, s hozzá csatlakozott még kettő, azok csak helyeseltek.


A jelenlegi munkahelyemen is megy a pletyka rendesen. Itt igazából mindenkivel tartom a két lépés távolságot, főleg ami a férfiakat illeti. Velük inkább szóba se állok, ha nem muszáj. Itt igazából elég durva beszólást csak egy pasitól kaptam, de arról mindenki tudja, hogy egy paraszt. Jelenleg meg épp a napi hír, hogy kavarok az egyik csajjal... (ami pletyka). Szóval ezek történtek meg velem.

2014. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó. Egyébként én is fiús voltam mindig, kb. 17-18 évesen kezdtem inkább kicsit nőiesedni, de engem nem piszkáltak sosem. :/
2014. jún. 16. 10:10




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!