Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik az osztály legnagyhang...

Tetszik az osztály legnagyhangúbb pávája, régen próbált közeledni, de a megszólalásaira reflexből csípősen válaszolok, amin mindenki röhög. Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Társaságban általában visszahúzódó és csendes vagyok, a beszólásokra nem szoktam reagálni. De amikor ő mond valamit - leggyakrabban nem (rám nézve) bántót - akkor csípőből beoltom. Mit tehetnék ez ellen? Az egóját már félig letörtem, amire alapjáraton büszke lennék, mert tényleg beképzelt, de most már kezdem sajnálni. :/

2014. márc. 25. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Mesi?
2014. márc. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neem
2014. márc. 25. 17:27
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként igazából nem rossz arc, sőt kifejezetten jó fej csak néha elég perverz bunkóságai vannak.
2014. márc. 25. 17:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden csajnak az ilyen páwa menőcsávók kellenek, szal nem sok esélyed van.
2014. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az oké, én csak azt akarom elérni, hogy ne legyek vele bunkó, mert az én önértékelésemnek nem tesz jót, hogy azzal a tudattal élek, hogy a jövőben minden fiút, aki tetszik, így fogok eltávolítani.

Tőle már nem akarok semmit, amúgy is 8. évvége lesz mindjárt, de nagyon zavar, hogy szerencsétlen mindenért leszólom és nem bírom befogni a szám. Látom rajta, hogy rosszulesik neki.

2014. márc. 25. 17:45
 6/8 anonim válasza:
Próbáld meg visszafogni magad, a maradék 3 hónapot meg bírd ki ;)
2014. márc. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit nem akarsz tenni, azt ne tedd. Amikor ilyen szitu van, vegyél egy nagy levegőt, aztán meg csak hallgass. Esetleg mosolyogj rá azzal a bizonyos "na most majdnem mondtam erre valamit tekintettel" :)

Viszont, ha genyózik másokkal, nem értem miért baj az, ha te meg őt oltod.

Vagy úgy érted, hogy olyankor is beszólsz neki, amikor nem érdemelné meg? Ez utóbbi esetben vissza foghatod magad, de ez csak tényleg rajtad múlik.

2014. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Majd igyekezni fogok :)
2014. márc. 26. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!