Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan segíthetnék egy 21...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék egy 21 éves srácnak hogy elfogadja, hogy meleg, de legalábbis biszexuális?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hetente újra és újra felregisztrál meleg társkeresőkre ismerkedni, közben barátnőt is próbál keresni, hogy leplezze a dolgot, de hosszú távú kapcsolata még nem volt.


Elmondása szerint ő nem meleg és bár már volt pasival, de újra nem tudna egy fiúhoz érni és barátnőt akar, családot, gyerekeket...



2014. aug. 22. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt neki magában kell elintéznie, te ha segíteni szeretnél, csak annyit tehetsz, hogy ott vagy neki bármikor ha beszélni szeretne.
2014. aug. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

"ő nem meleg és bár már volt pasival"--->Ez a kettő ugye, üti egymást. Persze, lehet, hogy biszexuális, s tényleg nem homokos.

"barátnőt akar, családot, gyerekeket..."--->Ez pedig annyit tesz, hogy szeretne szocializálódni a társadalmi értékrendekhez, elvárásokhoz.

először is keresen fel egy pszichológust. Nem fogom kifejteni a "miértjét", majd ő megtapasztalja. De egy barát támasza, segítőkészsége, "csak" támasz, és segítőkészség.

2014. aug. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mondjad neki, hogy nem kell szégyellnie, mert oké melegnek lenni.
2014. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ha meghallgatod és megtartod a titkát, mint barát, ezzel tehetsz érte a legtöbbet. :)


Nem szabad siettetni a dolgot, majd ő a saját tempójában tisztázza magában a dolgokat. Van, akinek ez könnyen megy, van akinek hónapokra vagy akár évekre van szüksége. Pszichológus segíthet, de balul is elsülhet a dolog pl. ha a "szakember" nem veszi komolyan az orvosi titoktartás kötelességét. Sajnos láttam már az utóbbira példát.

2014. aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Fiu vagyok, voltam fiúval, van barátnőm, szeretem es nem vagyok meleg, bi sem. Ennyi, nem kell ezt felfujni.
2014. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Csak tudnám, hogy miért minuszoltak le...-.-"
2014. aug. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem még ő maga sem tudja, hogy mit akar.

Egyfelől meg szeretne felelni a társadalomnak, szeretné, ha mások szemében is "rendes" ember lenne, meg ki tudja, talán ő maga is szeretné, ha gyerekei lennének. Meg az sincs kizárva, hogy nem meleg, hanem biszex.

Másfelől meg dúl benne a vágy, hogy boldog legyen egy fiúval, valakivel, akihez szexuálisan is vonzódik.

Ez a harc dúl benne, és ilyenkor talán a legjobb, ha időt adsz neki.

2014. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!