Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Itteni leszbikusok! Ti jártok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itteni leszbikusok! Ti jártok Ösztrosokk bulikra?

Figyelt kérdés
Jó bulik szoktak lenni? Jövő héten lesz,el kéne menni,de picit tartok tőle valamiért. Esetleg rossz tapasztalatok?

2014. aug. 9. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is most megyek először, engem is érdekelnének a válaszok.

Kezdek rájönni, hogy ez a legjobb esély az ismerkedésre, mert interneten nem tud az ember ugyanúgy beszélgetni, mint élőben, kisebb a lehetőség a kibontakozásra, a másik megismerésére.

Én leginkább attól tartok, hogy valószínűleg egyedül kell odamennem... Jobb lenne valakivel. Te hány éves vagy?

17/L

2014. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen,és jók szoktak lenni!:) nem kell tartani senkitől,nem fognak felfalni titeket;) mostanság a "mezőny" is kicsit megváltozott,pozitív irányba ráadásul most a Dürerben lesz,ami azt jelenti bőven van esély az ismerkedésre,nem csak a bulizásra:) a zene elmegy,vannak italakciók stb. alapjában véve jó bulik a célközönség számára:D szóval gyertek mindenképp!
2014. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mennék, csak az a baj, hogy nincs kivel :( vidéki vagyok és egy barinőmmel tervezzük már lassan fél éve, de ő meg most a Sziget-en lesz, szóval egyedül meg tuti nem megyek el. :(
2014. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok. Igazából nem feltétlen ismerkedni mennék,egyelőre csak felszeretném mérni a terepet.

Illetve maga a közegre lennék kíváncsi. Nehezen hiszem,hogy egy buliban megtalálom azt,amit keresek,de legrosszabb esetben is bulizok egyet...

Csak jól járhatok. :D Egyébként felőlem csapódhatunk egymáshoz,én egy barátomat még fűzöm a dologra,nem tudom,hogy el jön-e.

Bár javaslom előtte azért minimálisan ismerjük meg egymást,mert nem akarok még azon is izgulni,hogy esetleg valamilyen pszichopatával fogok menni... :DD

Jó,csak viccelek... Részben. :D

2014. aug. 11. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!