Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetséges az, hogy minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy minden lány minimum biszexuális, de ezt a társadalom elnyomja bennük?

Figyelt kérdés
A nők sokkal nyitottabbak a saját nemük felé, és a legtöbb lány nem túl határozott akiket erről kérdeztem, amit érdekesnek tartok :)

2014. okt. 4. 22:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%
Szoktak mondani, hogy hetero no nincs, csak makacs. :) Aztan kitudja. Lehet benne valami.
2014. okt. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
16%
Nem, azért léteznek még heterók is a világon. Tény, hogy sokan nem merik önmagukat felvállalni a társadalom miatt, de azért a ló másik oldalára sem kéne átesni.
2014. okt. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
7%

Fejben dől el minden! Ki minek érzi magát jobban, mert van az a 10% elfolytott ösztön. De az ellenkező nem győzedelmeskedik!

Én ismerek egy biszex csajt, szerintem csajok esetében ez más tészta.. Sőt két lány látványa a legjobb és ebből is tükröződik hogy a pasik inkább a heterók. Bár az is igaz még hogy szeretjük magunkat!

2014. okt. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
3%

3-as!

Azert egy kis homok biztos kerul a gepezetbe ha kezenfogva andalogsz a baratnoddel es meg egy agyba is aludnal vele!!!

Nekem eszembe sem jutna ilyesmi ,hogy barmelyiket is megtegyem a haverommal! Es miert? Mert undorodom tole ilyen formaban!

2014. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 BiTOPro97 ***** válasza:

Embereknél "1% fixen Hetero, és 1% fixen leszbikus/meleg 98%-nál hajlamok, mínusz nevelés és ráhatások, példakövetés, etc? - többek közt a Kinsey megismétel kutatás, vagy ez még tabu, vagy magas az embereknek?

Mi a véleményed az alábbiról Embereknél "1% fixen Hetero, és 1% fixen leszbikus/meleg 98%-nál hajlamok, mínusz nevelés és ráhatások, példakövetés, etc. ?


A hetero/gay+leszbikus/biszex felosztás is antihumánus és pontatlan mert valami 8 alap orientáció van, görögök szépen fel is jegyezték, és hat kisebb csoport a 8-al részhalmazokat képezve.


Ez ilyen 18. századi fekete-fehér, majd 19. századi + szürke felosztás volt."


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__7..

2016. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 BiTOPro97 ***** válasza:
+" szöveg +"
2016. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 24%, sehol sem írtam, hogy kézen fogva andalgok a barátnőmmel, azt írtam, nyugodtan megfogjuk egymás kezét, pl a moldvai táncházba jártunk régebben, és mindig kevesebb a fiú és ilyenkor a lányok egymással szoktak táncolni. És körtáncnál is, két fiú sosem áll egymás mellé, minket lányokat nem zavar hogy egy másik lány kezét megfogjuk.

Az együtt alvást meg spéci helyzetekre értettem, kiránduláson stb. Lány tesók is szoktak egy ágyban aludni, fiú tesók nem, ott ha nincs hely a másik alszik a földön inkább.

És bármilyen hihetetlen, nem azért van ez így, mert a szavaiddal élve "homok került a gépezetbe" ugyanis ha így lenne ezek a helyzetek izgalmasak lennének a számunkra, de nem azok. Hanem természetesek.

Amíg a férfiak izgatnak fel és nem a nők, nem gondolnám, hogy biszexuális vagyok, de nem félek a saját nememtől.


Mondjuk a nőknek az anyaság miatt muszáj hogy mindkét nemhez természetesen és nyugodtan tudjanak hozzá nyúlni, hiszen fizikailag ők gondozzák az utódokat.

2016. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 BiTOPro97 ***** válasza:
#14 Nem kell ahhoz semmi meleg hajlam, hogy két azonos nemű egy ágyban tudjon aludni, felnőtt férfiak is sok országban megteszi. Például oroszok, ha csak egy francia ágy van, semmi gond. És lehet mind a kettő a "1% fixen heteroban" van. Viszont tartják a távolságot, lányok, nők és anyák ölelgetnek szexuális töltet nélkül bárkit. Sőt a skandinávok és britek jó része is nemtől függetlenül. - nem volt porosz iskola. Ausztriában - jó déli rész kicsit más - meg nincs elfogadva a nyilvános puszi.
2016. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 BiTOPro97 ***** válasza:

#17 Ja kb. igen ;), plusz szocializáció!!!


Nekem ikerhúgom van és már prepubertás, sőt pontosan a látencia korában ránk szóltak, hogy nincs szájra puszi.

Soha nem gerjedtem rá - nem azért mert tilos, vagy mert nem lenne nagyon vonzó számomra úgy ahogy van - ha nem a test+vérem lenne, - és bőven nem voltam már szűz, amikor átölelve elaludtunk együtt, mert fel volt zaklatva.


Anyák és fiaik: "ödi-puszin" meg át kell esni, fejlődési korszak és kész.

2016. júl. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 BiTOPro97 ***** válasza:

"lányok, nők és anyák ölelgetnek szexuális töltet nélkül ""bárkit" - például jó nővérkék, orvosnők,

És nőket orvosok - ->persze komoly krízisnél.<-

2016. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!